Naujienos

Gydytojo Henriko Macevičiaus palydėtuvės į užtarnautą poilsį

2019 06 28

Gydytojas Henrikas Macevičius gimė Šiauliuose, mokėsi J. Janonio vidurinėje mokykloje (dabar gimnazija). Baigęs mokyklą dirbo Šiaulių televizorių gamykloje, aktyviai sportavo - žaidė futbolą „Statybininko“ komandoje. 1968 m. H. Mocevičius pradeda privalomąją tarnybą kariuomenėje. Grįžęs iš armijos, jis 1971 m. įstojo į Kauno medicinos institutą (dabar LSMU), kurį baigė 1977 m, pasirinkęs chirurgo specialybę. Internatūrą atliko Respublikinėje Panevėžio ligoninėje. Po internatūros gydytojas pasiliko čia dirbti gydytojo chirurgo pareigose - išdirbo 42 - jus metus iki išėjimo į pensiją.

H. Macevičius buvo kruopštus, pareigingas, sąžiningas gydytojas, puikus savo specialybės žinovas, kurį labai gerbė jo kolegos ir pacientai. Jis nuolat tobulino savo profesines kompetencijas įvairiuose kvalifikacijos kėlimo kursuose, seminaruose, konferencijose, aktyviai dalyvavo Panevėžio krašto Chirurgų draugijos veikloje. Už nepriekaištingą darbą, aktyvią visuomeninę veiklą gydytojas Henrikas Macevičius ne kartą buvo apdovanotas padėkos raštais, vertingomis dovanomis.

Su žmona Milda H. Macevičius užaugino du sūnus, o šiuo metu yra ir dviejų anūkų senelis. Gydytojas laisvalaikiu labai mėgsta būti gamtoje, yra aistringas medžiotojas, puikus sodininkas, mėgsta grybauti, keliauti dviračiu.

Palydėdami gydytoją Henriką Macevičių į užtarnautą poilsį, šiltus padėkos žodžius už gerą darbą, ligoninės prestižo kėlimą, puikias bendražmogiškąsias savybes jam tarė ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas, kolegos, skyriaus darbuotojai. Kalbėjusieji linkėjo geros sveikatos, aktyvaus gyvenimo senjorų gretose ir prašė nepamiršti ligoninės - esant galimybei apsilankyti joje organizuojamuose renginiuose, rasti galimybę pabendrauti, prisimenant kartu nueitą gražų darbinės veiklos kelią VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.

Paskutinį kartą redaguota: 2019-07-03 11:05