GYDYTOJAS K. KUČINSKAS PALIKO AKIŲ LIGŲ SKYRIAUS VEDĖJO PAREIGAS

2021 09 30

2021 m. rugsėjo mėn. 30 d. – paskutinė darbo diena  gydytojui Kęstučiui Kučinskui Akių ligų skyriaus vedėjo pareigose. Ta proga kolegos, ligoninės administracijos atstovai dėkojo K. Kučinskui už darbą šiose pareigose, už ilgametes pastangas, vystant akių ligų gydymą mūsų ligoninėje, už gerą vadovavimą Akių ligų skyriui.

„Laikas bėga greitai – atėjote dirbti į ligoninę, tapote vedėju, atėjo laikas, kai skyriaus vedėjo pareigas užleidžiate jaunesniems kolegoms. Ligoninės darbuotojų, administracijos, asmeniškai savo vardu noriu padėkoti Jums, gydytojau, už ilgametį darbą mūsų ligoninėje, kuris buvo žymėtas nuolatinėmis pastangomis gerinti akių ligų gydymą, pastovų domėjimąsi akių ligų naujovėmis ir pažangiais gydymo metodais, už gerą vadovavimą Akių ligų skyriui. Dėkoju Jums už darbą kartu, kuris abipusiai tikrai nebuvo sunkus. Linkiu Jums geros tolimesnės kloties, sėkmės akių ligų gydytojo darbe. Jūs savo darbu, savo asmeniniu pavyzdžiu tikrai užėmėte deramą vietą mūsų ligoninės istorijoje“, - dėkodamas K. Kučinskui kalbėjo Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas.

Direktorius ligoninės kolektyvo vardu kaip padėkos ženklą ilgamečiam Akių ligų skyriaus vedėjui Kęstučiui Kučinskui įteikė Padėkos raštą, gėlių ir kuklią dovanėlę.

„Ligoninėje pradėjau dirbti 1983 m. rugsėjo mėn. – Respublikinė Panevėžio ligoninė yra pirma ir vienintelė mano darbovietė. Dirbau gydytoju, o vėliau daugiau kaip 30 metų dirbau Akių ligų skyriaus vedėjo pareigose. Labai ačiū visiems už bendradarbiavimą, už draugystę, buvo labai smagu dirbti, visada rasdavome sutarimą. Ačiū ligoninės administracijai, kuri visada girdi mus ir stengiasi mums padėti. Visiems nuoširdžiai dėkoju ir linkiu gražaus, kūrybingo darbo“, - dėkojo Akių ligų skyriaus vedėjas Kęstutis Kučinskas.

Gerbiamas gydytojau Kęstuti Kučinskai, dėkojame Jums už darbą Akių ligų skyriaus vedėjo pareigose ir linkime sėkmės dirbant taip reikalingą ir svarbų akių ligų gydytojo darbą.

Paskutinį kartą redaguota: 2022-01-03 13:11