Edukaciniai užsiėmimai „Karpinių menas“ Likėnų reabilitacijos ligoninėje

2019 10 17

Spalio mėnesio 16 dieną baigėsi visą mėnesį trukusi edukacija, skirta ligoninės pacientams – karpinių menas. Daug džiaugsmo, gerų emocijų atnešę užsiėmimai,  ligoninėje vasarą prasidėjusio projekto „ Menas gydo“ tęsinys. Užsiėmimams vadovavo tautodailininkė, karpinių meistrė, net 100 parodų dalyvė Saigūnė Rožėnienė. Pacientai išmoko pasigaminti atvirukus, iškirpti snaiges, daryti aplikacijas, karpinį išlyginti, priklijuoti, sukurti kompoziciją. Net laisvu nuo procedūrų laiku ir vakarais palatose moterys karpė, žadėjo išmokyti ir savo artimuosius. Pacientės džiaugėsi, kad tai puiki rankų mankšta, pirštų lavinimas, kantrybės ugdymas, na ir puikus laiko praleidimas. Edukaciją vainikavo bendras visų dalyvių kūrinys – paveikslas, kuris papuoš ligoninės koridorių. Artimiausiu metu į projektą žada įsijungti ir kitų meno rūšių profesionalai, mokytojai ekspertai, kurie dalinsis savo patirtimi su mūsų ligoninės pacientais.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-05-14 14:36