VšĮ Respublikinė Panevėžio ligoninė - šalies skaidrių asmens sveikatos priežiūros įstaigų sąrašo priekyje

2019.06.14

2019 m. birželio mėn. 14 d. Nr. V-712 Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, vadovaudamasis Skaidrios asmens sveikatos priežiūros įstaigos vardo suteikimo tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2015 m. sausio 26 d. įsakymu Nr. - V-65 „Dėl Skaidrios asmens sveikatos priežiūros įstaigos vardo suteikimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, 19 punktu ir atsižvelgdamas į Asmens sveikatos priežiūros įstaigų, kurių dalininko (savininko) teises ir pareigas įgyvendina Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, vertinimo pagal aprašą komisijos, sudarytos Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2019 m. vasario 12 d. įsakymu Nr. V-196 „Dėl asmens sveikatos priežiūros įstaigų, kurių dalininko (savininko) teises ir pareigas įgyvendina Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, vertinimo komisijos sudarymo ir asmens sveikatos priežiūros įstaigų, kurių dalininko (savininko) teises ir pareigas įgyvendina Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, vertinimo grafiko tvirtinimo“, 2019 m. kovo 26 d. posėdžio protokolą Nr, LP - 112, patvirtino Skaidrių asmens sveikatos priežiūros įstaigų sąrašą:

1. Viešoji įstaiga Respublikinė Panevėžio ligoninė.

2. Viešoji įstaiga Respublikinė Šiaulių ligoninė.

3. Viešoji įstaiga Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė.

4. Viešoji įstaiga Vilniaus universiteto Santaros klinikos.

Sveikiname VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės kolektyvą, kuris sėkmingai įgyvendina Korupcijos prevencijos programos nuostatas, skiria daug dėmesio ir pastangų ligoninės personalo ir pacientų informavimo ir švietimo klausimams. Teigiami mūsų ligoninės rezultatai šioje srityje  - džiugi tikslingo ir nuoseklaus darbo pasekmė.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.