|   Versija neįgaliems   
Priimamasis(+370 45) 507186

Seminaras VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje

2019.06.14

Birželio mėn. 14 d. VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės Konferencijų salėje vyko seminaras „Pacientų priežiūros gydomųjų aferezių metu ypatumai“, skirtas visų specialybių gydytojams ir bendrosios praktikos slaugytojams. Seminarą organizavo Lietuvos aferezių ir klinikinės tosikologijos asociacija ir Respublikinė Panevėžio ligoninė, o programa buvo suderinta su Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centru bei užregistruota Medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje METAS.

Seminaro dalyvius sveikino VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės Hemodializės - nefrologijos skyriaus vedėja gydytoja nefrologė Marija Sakalauskienė, padėkojo visiems už atvykimą į šį renginį, palinkėjo sklandaus, visapusiškai naudingo darbo seminaro metu ir pristatė lektorių - Joną Šurkų, Lietuvos aferezių ir klinikinės toksikologijos asociacijos pirmininką. 

Teorinės seminaro dalies metu lektorius jo dalyviams kalbėjo apie gydomųjų aferezių indikacijas bei pastarųjų trejų metų pasikeitimus. Vėliau išsamiai buvo aptarta tema apie skirtingomis ligomis sergančių pacientų priežiūros gydomųjų aferezių metu ypatumus.

Pasibaigus teorinei šio seminaro daliai, jo dalyviams buvo pravesti praktiniai užsiėmimai, po kurių vyko rezultatų aptarimas ir diskusijos.

 

                                                                                                        VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.

 

 

© 2013 Viešoji įstaiga Respublikinė Panevėžio ligoninė,

Smėlynės g. 25 LT-35144, Tel. (8 45) 507244, faks (8 45) 501520, info@panevezioligonine.lt, PVM mokėtojo kodas LT913401219.

Duomenys kaupiami ir saugomi LR juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas 191340120.