2019.05.20

2019 m. gegužės mėn. 20 d. ligoninės Konferencijų salėje vyko išplėstinis atviras gydytojų tarybos ir slaugytojų tarybos posėdis, kuriame dalyvavo ligoninės klinikų vadovai, skyrių vedėjai ir vyr. slaugytojos, administracijos ir jos padalinių vedėjai, profsąjungų atstovai.

Pimąjį klausimą „VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės veiklos 2019 m. I ketvirčio ataskaita“ pristatė ligoninės direktoriaus pavaduotojas ekonomikai ir valdymui Rolandas Tatoris. Visi, kuriuos domina šio laikotarpio Respublikinės Panevėžio ligoninės 2019 m. I ketvirčio veiklos rezultatai, išsamiai su jais susipažinti gali ligoninės svetainėje esančioje skiltyje „veikla“.

Sekančiu klausimu „VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės 2019 - 2024 metų strateginių metmenų pristatymas“ kalbėjo ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas. Direktorius savo pranešime išdėstė pagrindines apibrėžto laikotarpio trumpalaikes ir ilgalaikes ligoninės vystymosi  tendencijas, planus, strategines kryptis ir taktinius veiksmus, suformulavo uždavinius ir išskyrė prioritetus, tuo pačiu pabrėždamas, kad pristatyta programa nėra galutinė ir neskundžiama - direktorius visus pakvietė diskusijai, apasvarsčius šią programą  kolektyvuose ar pavieniui, pateikti nuomones atskirais klausimais ar visumoje. Po pranešimo A. Skorupskas motyvuotai atsakė į susirinkusių klausimus ar išsakytas abejones, patikslino atskiras savo pranešimo detales.

Išplėstinis atviras VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės gydytojų tarybos ir slaugytojų tarybos posėdis pritarė pateiktai ligoninės 2019 m. I ketvirčio veiklos ataskaitai ir VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės 2019 - 2024 m. strateginių metmenų programai.

Baigiantis posėdžiui, direktorius A. Skorupskas pasidžiaugė geru mūsų ligoninės atskirų padalinių darbu - perskaitė Nacionalinio transplantacijos biuro prie Sveikatos apsaugos ministerijos l.e.p. direktoriaus Rasos Pekarskienės pasirašytą padėką mūsų ligoninės kolektyvui už dalyvavimą organų donorystės ir transplantacijos procese.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.