|   Versija neįgaliems   
Priimamasis(+370 45) 507186

Seminaras Respublikinėje Panevėžio ligoninėje „Užkrečiamųjų ligų aktualijos“

2019.05.17

2019 metų gegužės mėn. 17 dieną VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės Konferencijų salėje vyko seminaras „Užkrečiamųjų ligų aktualijos“, kurį organizavo Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras ir Panevėžio miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras. Seminaro organizatoriams maloniai talkino VšĮ Respublikinė Panevėžio ligoninė, suteikdama patalpas seminaro pravedimui ir prisidėdama prie organizacinių klausimų sprendimo.

Seminaro dalyvius sveikino VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės direktoriaus pavaduotojas medicinos reikalams dr. Mindaugas Vaitkus, kuris akcentavo į šiame seminare aptariamų klausimų aktualumą, svarbą, naudą visuomenei ir nuolatinį visuomenės sveikatos priežiūros specialistų kvalifikacijos kėlimo būtinumą bei naujausios informacijos apie užrečiamas ligas, prevencijos priemones sklaidą visuomenei.

Panevėžio miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro direktorė Vijolė Miškinienė dėkojo visiems atvykusiems į šį renginį, dėkojo VšĮ Respublikinėi Panevėžio ligoninėi ir Užkrečiamų ligų ir AIDS centrui už ilgametę partnerystę ir sklandų bendrų projektų vykdymą, palinkėjo seminaro dalyviams produktyvaus, visapusiškai naudingo darbo.

Šis renginys, į kurį susirinko daugiau nei 100 dalyvių ne tik iš Panevėžio krašto, bet ir iš kitų šalies miestų, buvo skirtas visuomenės ir asmens sveikatos priežiūros įstaigų specialistams, socialiniams darbuotojams, laborantams ir kitiems specialistams. Seminaro tikslas - apžvelgti naujus užkrečiamųjų ligų iššūkius, erkių platinamų ligų tendencijas, šių ligų specifinėms ir nespecifinėms prevencijos priemonėms, ligų sergamumo analizei.  Seminare buvo paliestos tymų ir raudonukės epidemiologinės situacijos temos ir iššūkiai, nagrinėtas susirgimų gripu paplitimas Lietuvoje, skiepijimosi nuo užkrečiamų ligų nauda, siekiant rasti atsakymus į klausimą - kodėl sergama daug, o skiepijamasi mažai? Seminaro metu taip pat buvo aptartos užkrečiamų ligų aktualijos Panevėžio mieste ir apskrityje.

                                                                                                VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.

© 2013 Viešoji įstaiga Respublikinė Panevėžio ligoninė,

Smėlynės g. 25 LT-35144, Tel. (8 45) 507244, faks (8 45) 501520, info@panevezioligonine.lt, PVM mokėtojo kodas LT913401219.

Duomenys kaupiami ir saugomi LR juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas 191340120.