A. Jakšto gatvės rekonstrukcijos darbai

2019.05.06

Informuojame Jus, kad nuo 2019 m. gegužės mėn. 6 d. iki rugpjūčio mėn. 31 d. vyks A. Jakšto gatvės antrasis rekonstrukcijos etapas ir jo metu A. Jakšto gatvės atkarpa nuo Smėlynės gatvės iki A. Jakšto gatvės 6A namo bus uždaryta. Automobilių eismas iki Respublikinės Panevėžio ligoninės ir Konsultacijų poliklinikos vyks Liepų alėja ir A. Jakšto gatvės dalimi nuo Liepų alėjos iki Konsultacijų poliklinikos.

Visada buvo opi automobilių parkavimo prie Respublikinės Panevėžio ligoninės problema. Ryšium su minėtais A. Jakšto gatvės rekonstrukcijos darbais, ši padėtis laikinai dar pablogės.

Gerbiami panevėžiečiai ir svečiai, maloniai prašome Jūsų pozityviai įvertinti susidariusią situaciją, Panevėžio miesto savivaldybės pastangas gerinti susisiekimo ir automobilių parkavimo padėtį prie ligoninės  ir pasistengti nevykti automobiliu iki Konsultacijų poliklinikos, o ieškoti jam parkavimo vietos kiek toliau, arba atvykti viešuoju transportu.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.