|   Versija neįgaliems   
Priimamasis(+370 45) 507186

Respublikinės Panevėžio ligoninės direktoriaus A. Skorupsko susitikimas su Panevėžio miesto meru M. R. Račkausku

2019.04.30

Balandžio mėn. 30 d. VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas susitiko su Panevėžio miesto meru Ryčiu Mykolu Račkausku. 

Susitikimo metu buvo kalbama apie bendras pastangas ir realius darbus Panevėžio ir panevėžiečių labui. Buvo aptartas automobilių parkavimo prie Respublikinės Panevėžio ligoninės klausimas. Darbai šia linkme jau pradėti - šiuo metu vyksta A. Jakšto gatvės rekonstrukcijos darbai, kurių metu yra planuojama įrengti automobilių stovėjimo aikštelę. 

Labai opus tiek Panevėžio miestui, tiek Respublikinei Panevėžio ligoninei yra jaunų specialistų pritraukimo klausimas. Akivaizdu, kad jauni, ambicingi, išsilavinę žmonės - tai neabejotina ateities perspektyva ir naujos galimybės šiam Lietuvos regionui.  Abi pusės sutarė, kad būtina apjungti pastangas šio klausimo sprendimui.

Aptariant sveiko miesto kūrimo problemas, šalys sutarė, kad reikalinga sukurti darbo grupę, kuri parengs pagrindus Respublikinės Panevėžio ligoninės ir Likėnų reabilitacijos ligoninės bazėje teikti sveikatos ir reabilitacijos paslaugas.

R. M. Račkauskas ir A. Skorupskas sutarė, kad būtina bendradarbiauti jaunimo klausimais.Tiems, kurie planuoja studijuoti mediciną, parengti savanorystės programą ir sudaryti galimybę kažkurį laiką padirbėti ligoninėje, kad jaunas žmogus pamatytų planuojamo pasirinkti darbo kasdienybę savo akimis, įvertintų ir įsivertintų. Tai, pašnekovų nuomone, padės jaunimui efektyviau apsispręsti dėl būsimo pasireinkimo teisingumo.

Panevėžio miesto meras ir Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius sutarė, kad tokie susitikimai turi būti nuolatiniai, įvardinant nuveiktus darbus ir aptariant ateities planus.

 

© 2013 Viešoji įstaiga Respublikinė Panevėžio ligoninė,

Smėlynės g. 25 LT-35144, Tel. (8 45) 507244, faks (8 45) 501520, info@panevezioligonine.lt, PVM mokėtojo kodas LT913401219.

Duomenys kaupiami ir saugomi LR juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas 191340120.