|   Versija neįgaliems   
Priimamasis(+370 45) 507186

Respublikinėje Panevėžio ligoninėje renovuoti Laboratorinės diagnostikos ir Vidaus ligų II skyriai

2018.12.31

2018 m. gruodžio mėn. 28 d. įvyko renovuotų Laboratorinės diagnostikos Ir Vidaus ligų II skyrių apžiūra - darbų priėmimas, kuriame dalyvavo ligoninės administracija, Ūkio dalies atstovai, ligoninės skyrių vedėjai ir vyr. slaugytojos, kolegos.

Patalpų renovacija, kuri buvo atliekama etapais, pilnai neuždarant skyrių arba jiems suteikiant kitas laikinas patalpas, vyko keletą metų. Remonto darbai kiek užtruko, nes visi darbai buvo atliekami tik ligoninės lėšomis.

Laboratorinės diagnostikos skyriaus renovuotas plotas yra 480 kv. m., o visa renovacija su baldais ligoninei kainavo per 250 tūkst. Eur. Šiandien Respublikinės Panevėžio ligoninės Laboratorinės diagnostikos skyrius - tai erdvios, visus būtinuosius modernios laboratorijos akreditavimo reikalavimus atitinkančios patalpos su reikalingiausia šiuolaikine įranga ir kvalifikuotas personalas. Po renovacijos Laboratorinės diagnostikos skyriaus pajėgumai ir galimybės yra vieni didžiausių šalyje, todėl yra galimybė įdiegti daugiau ir greičiau atlikti šiuolaikinius laboratorinius tyrimus, aptarnauti ne vien Respublikinę Panevėžio ligoninę.

Vidaus ligų II skyriaus renovuota per 1300 kv. m., o remonto darbų ir baldų įsigijimo sąmatą sudaro per 150 tūkst. Eur. Skyriuje atnaujintos patalpos, sutvarkyti dušai, tualetai, pagalbinės patalpos, medicinos postai, naujai atlikta elektros instaliacija, į palatas išvedžiotas deguonis, vakumas, įsigyta dalis naujų baldų, nupirkta 16 naujų daugiafunkcinių lovų, indų plovimo, basonų plovimo, šluosčių skalbimo mašinos.

Renovacijos darbų apžiūros dalyviai skirstėsi pakilios nuotaikos - smagu buvo matyti dėkingus pacientų, skyrių personalo veidus, girdėti nuoširdžiai tariamus padėkos žodžius ir administracijos užtikrinimą, kad, siekiant užtikrinti kuo palankesnias sąlygas pacientams ir darbuotojams, ligoninės atsinaujinimo procesas nesibaigia - laukia nauji iššūkiai, nauji darbai.

© 2013 Viešoji įstaiga Respublikinė Panevėžio ligoninė,

Smėlynės g. 25 LT-35144, Tel. (8 45) 507244, faks (8 45) 501520, info@panevezioligonine.lt, PVM mokėtojo kodas LT913401219.

Duomenys kaupiami ir saugomi LR juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas 191340120.