|   Versija neįgaliems   
Priimamasis(+370 45) 507186

„Kalėdinė dovana mažyliui“

2018.12.11

Gruodžio mėn.11- oji diena Respublikinės Panevėžio ligoninės Vaikų ligų skyriaus, Vaikų Ortopedijos - traumatologijos bei chirurgijos skyriaus ir Vaikų Intensyviosios terapijos ir reanimacijos skyriaus mažiesiems pacientams įsimins ilgam - tą dieną juos aplankė Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato darbuotojai Sandra Paškevičiūtė, Laima Keblienė, Rasa Meištė ir Tadas Martinaitis. O atvyko svečiai ne smalsumo vedini, bet su nuoširdžiausiais sveikinimais artėjančių švenčių proga ir palinkėjimais kuo greičiau pasveikti ir Šv. Kalėdas bei Naujuosius metus sutikti namuose prie išpuoštos eglutės ir laukiant Kalėdų senio apsilankymo su dovanomis. Šiais metais Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato darbuotojai sugalvojo akciją „Kalėdinė dovana mažyliui“, kurios metu vyks pas vaikučius, sveikins su artėjančiomis šventėmis ir įteiks jiems kuklias, bet labai mielas dovanėles. O jos -  nepaprastos. Dovanėles su meile ir gražiausiais linkėjimais artėjančių švenčių proga  pagamino ir Panevėžio vaikučiams siunčia Panevėžio moterų pataisos namuose esančios moterys.

Svečius priėmė Respublikinės Panevėžio ligoninės direktoriaus pavaduotojas medicinai gydytojas Mindaugas Vaitkus. Pokalbyje policijos atstovai pasakojo apie savo planus ir ateityje rengti panašias akcijas, apie tai, jog Panevėžio apskrities vyriausiasis policijos komisariatas yra pasirašęs bendradarbiavimo sutartį su Rustavio (Sakartvelas) policijos komisariatu ir artimiausiomis dienomis bus parengtas ir išsiųstas Kalėdinių dovanėlių siuntinys Rustavio vaikų darželio auklėtiniams. Šias dovanėles gamino ne tik Panevėžio moterų pataisos namų moterys, bet ir patys policijos komisariato darbuotojai.

Šio malonaus vizito pabaigoje prie kavos puodelio policijos atstovai bendravo su ligoninės personalu. 

Respublikinės Panevėžio ligoninės mažieji pacientai, jų tėveliai, Vaikų ligų skyriaus, Vaikų Ortopedijos - traumatologijos bei chirurgijos skyriaus, Vaikų Intensyviosios terapijos ir reanimacijos skyriaus personalas ir ligoninės administracija nuoširdžiai dėkoja Panevėžio moterų pataisos namuose esančioms moterims už puikias dovanėles vaikams, o Panevėžio apaskrities vyriausiojo policijos komisariato darbuotojams - už puikią akciją, už apsilankymą, už išsakytus gražius palinkėjimus ir tikisi, kad ši graži ir taip reikalinga pacientams iniciatyva gyvuos ir ateityje. Linksmų, laimingų ir svajones išpildančių švenčių linkime, mielieji, Jums ir Jūsų šeimoms.

                                                                                                         

                                                       Respublikinės Panevėžio ligoninės administracija

© 2013 Viešoji įstaiga Respublikinė Panevėžio ligoninė,

Smėlynės g. 25 LT-35144, Tel. (8 45) 507244, faks (8 45) 501520, info@panevezioligonine.lt, PVM mokėtojo kodas LT913401219.

Duomenys kaupiami ir saugomi LR juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas 191340120.