|   Versija neįgaliems   
Priimamasis(+370 45) 507186

Baigiasi projektas „Spalis - sveikatos stiprinimo mėnuo Panevėžyje"

2018.10.26

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės gydytojos dalyvavo Panevėžio miesto savivaldybės administracijos iš visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų finansuojamame projekte „Spalis – sveikatos stiprinimo mėnuo Panevėžyje“.

Šiame projekte mūsų ligoninės gydytojos skaitė paskaitas, kurios pritraukė išties nemažą būrį klausytojų. Gydytojų dėka, miesto gyventojai turėjo galimybę išgirsti profesionalų patarimus bei rekomendacijas sveikos gyvensenos klausimais, pagilinti žinias bei suvokimą tam tikromis temomis, įvertinti savo įpročius, juos tobulinti. Džiugu, kad paskaitų metu buvo jaučiamas abipusis ryšys tarp pasakotojo ir klausytojo.

Pirmoje paskaitoje - „Inkstų ligos. Gali susirgti kiekvienas“, lektorė – Respublikinės Panevėžio ligoninės, Hemodializės – nefrologijos skyriaus vedėja, gydytoja nefrologė Marija Sakalauskienė dalinosi ypač aktualia informacija apie inkstų ligas, pristatė  supratimo apie jas svarbą, kiekvieno žmogaus rizikas ir svarbiausia – apsisaugojimo būdus. Ne mažiau dėmesio sulaukė ir antroji, lektorės – Respublikinės Panevėžio ligoninės neurologės ir AIPPAA psichoterapeutės Reginos Milašauskienės vesta paskaita - „Alzhaimerio liga. Kas tai? Ligonių ir jų artimųjų psichologinės problemos“. Jos metu klausytojai buvo supažindinti su Alzhaimerio liga, pristatyti jos simptomai, ligoniams ir jų artimiesiems iškylančios psichologinės problemos, profesionaliai pateikti patarimai, kaip elgtis tam tikrose situacijose. 

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės administracija bei visuomenės sveikatos biuro atstovai didžiuojasi šių gydytojų noru prisidėti prie vykusio projekto: „Džiugu, kad projekto veiklos plečiasi ir kasmet sulaukiame tiek įstaigų, tiek ir gyventojų aktyvesnio įsitraukimo į projektą“ – džiaugiasi projekto vadovė, Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistė Agnė Šimoliūnaitė. Akivaizdu, kad ši žavi gydytojų iniciatyva yra naudinga ne tik ligoninei, bet ir visiems miesto gyventojams. Ir toliau tikimės tokio žmonių susidomėjimo ir dar kartą labai dėkojame gydytojoms bei visiems atvykusiems!

© 2013 Viešoji įstaiga Respublikinė Panevėžio ligoninė,

Smėlynės g. 25 LT-35144, Tel. (8 45) 507244, faks (8 45) 501520, info@panevezioligonine.lt, PVM mokėtojo kodas LT913401219.

Duomenys kaupiami ir saugomi LR juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas 191340120.