Valstybiniu apdovanojimu įvertinta mūsų įstaigos gydytoja E.Reinikovienė

2018.07.09

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Liepos 6-ąją,  Valstybės dieną,  už nuopelnus Lietuvos Respublikai ir už Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje apdovanojo mūsų šalies ir užsienio valstybių piliečius.

„Šią dieną, labiausiai norisi pabrėžti tai, kas jau nuveikta, ir padėkoti visiems, kurie iš širdies dirba Lietuvai. Tiems, kurių pilietiškumas – ne poza ir ne tušti žodžiai, kuriems ši šalis – svarbiausia pasaulyje. Jūsų dėka Lietuva per mažiau nei tris dešimtis metų nuėjo tokį valstybingumo kelią ir šiandien drąsiai lygiuojasi su daugeliu Europos ir kitų pasaulio valstybių, su kuriomis mus sieja tvirti draugystės ryšiai“, – teikdama valstybės ordinus ir medalius sakė šalies vadovė.

Tarp 57 apdovanotųjų – Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžiumi įvertinta gydytoja, Respublikinės Panevėžio ligoninės Intensyvios terapijos ir reanimacijos skyriaus vedėja Eugenija Reinikovienė.

Nuoširdžiausi sveikinimai!

(www.lrp.lt nuotr.)