Dar viena labdaros siunta iš Vokietijos

2018.06.26

Panevėžį pasiekė dar viena – jau septintoji per 3 metus ir trečioji šiemet – Vokietijos Bavarijos žemės Rėgensburgo labdaros siunta.

„Tęsiame produktyvų bendradarbiavimą su Rėgensburgo Raudonuoju Kryžiumi. Jo pastangomis atsiųsta labdara atiteks ligoninei, o trejų bendradarbiavimo metų vaisiais naudojasi ne tik ši įstaiga, bet ir socialinės, neįgaliųjų bei kitos nevyriausybinės organizacijos, pagalbos reikalingi pavieniai žmonės“, – sako Savivaldybės mero patarėjas Vidas Savickas.

„Su Rėgensburgo Raudonojo Kryžiaus atstovais mūsų ligoninę sieja ne vienus metus trunkantis bendradarbiavimas. Esame dėkingi už bendrystę ir geranorišką pagalbą. Bičiuliai iš Vokietijos ne kartą lankėsi mūsų ligoninėje ir patys įsitikino, kad jų dovanotos medicinos priemonės, daugiafunkcės lovos sėkmingai naudojamos pacientų labui, geresnei sveikatos priežiūros paslaugų kokybei užtikrinti“, – sakė Respublikinės Panevėžio ligoninės laikinasis vadovas Remigijus Samuolis.

Ligoniams bus panaudota ir dabar šįkart atvežta parama: 17 daugiafunkcių lovų, vaikštynės, neįgaliųjų vežimėliai, dializei skirti foteliai ir pacientų priežiūros priemonės.

Panevėžio savivaldybės informacija