|   Versija neįgaliems   
Priimamasis(+370 45) 507186

Jūsų padėkos ir atsiliepimai

 

Nacionalinio transplantacijos biuro padėka 

Nacionalinis transplantacijos biuras prie Sveikatos apsaugos ministerijos nuoširdžiai dėkoja VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės kolektyvui už dalyvavimą organų donorystės ir transplantacijos procese. Rugpjūčio mėnesį donoro iš Respublikinės Panevėžio ligoninės inkstai transplantuoti  dviems donoro organo laukusiems pacientams. Jų būklė gera, inkstai funkcionuoja.

Daugiau apie organų donorystę Lietuvoje ir informaciją kaip įsigyti Donoro kortelę rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą:

https://ntb.lrv.lt/lt/apie-donoryste

 

Padėka gydytojui A. Čepkauskui

2018.09.13

Nuoširdžiai dėkoju  gydytojui Arūnui Čepkauskui už gerai padarytą operaciją.  Puikus gydytojas. Dėmesingas. Ačiū Jums.  Sėkmes ir visam aptarnaujančiam personalui. Dėkoju Jums visiems. Nuoširdus AČIŪ.

Povilas Skupas, Kupiškis

 

Padėka gydytojai A. Leveckytei

2018.09.10

Už jautrų dėmesingumą, rūpestį ir profesionalumą nuoširdžiai dėkoju chirurgei Algei Leveckytei. Kuo didžiausios sėkmės Jai ir visam nuoširdžiam kolektyvui.

Laima

 
 

Padėka Panevėžio Respublikinei ligoninei

2018.09.03

JBG Alumni asociacija dėkoja Panevėžio Respublikinės ligoninės komandai už suteiktą galimybę balčikoniečiams išbandyti savo svajonių profesiją.
 
 
Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos alumnų asociacijos prezidentė Viktorija Folk

 

 

Padėka gydytojams M. Poškui ir S. Juzėnui

2018.08.30

Nuoširdžiai ačiū Panevėžio ligoninės chirurgams Mantvydui Poškui ir Stanislovui Juzėnui už puikų darbą. Taip pat vaikų reanimacijos ir vaikų ligų skyriaus medikams. Tik atsitikus nelaimei įvertini koks gyvybiškai svarbus Jūsų visų darbas! Linkėjimai nuo sparčiai sveikstančios mažosios pacientės ir visos jos šeimos. Stiprybės ir ištvėrmės Jūsų darbe!

Kristina

 

Padėka gydytojai S. Savičiauskienei

2018.08.16

 

Kai patenki į ligoninę, kaip niekada šildo geras žodis, dėmesys, supratimas, tikiesi profesionalios pagalbos. Visa tai gavau iš Gastroenterologijos skyriaus komandos, ypač iš gydytojos S. Savičiauskienės. Ačiū!

Valerija Miškinienė

 

Padėka chirurgui Algirdui Šomkai

2018.08.13

 

Labai norėčiau padėkoti kraujagyslių chirurgui Algirdui Šomkai už labai gerai atliktą operaciją,už patarimus,už dėmesį. Didelis Jums AČIŪ!

 

Padėka Ginekologijos skyriaus medikams

2018.07.16

Esame labai dėkingi Panevėžio ligoninės Ginekologijos skyriaus gydytojams ir slaugytojoms už didelį rūpestį, priežiūrą ir teisingą diagnozės nustatymą mūsų mamai-močiutei Reginai Gavrilovai. Gydytojų dėka ji buvo nukreipta teisingam gydymui. Dar kartą labai didelis AČIŪ Panevėžio ligoninės Ginekologijos skyriui bei skyriaus vedėjai.

Renata.

Padėka Neurologijos skyriaus komandai

2018.07.13

Norime padėkoti Neurologijos I skyriaus vedėjai Danguolei Vyšniauskienei, gydytojai Reginai Milašauskienei ir visai skyriaus komandai, gydžiusiai mūsų mamą Elvyrą Perminienę, 2018-06-28/07-09, už nuoširdų ir pasiaukojamą darbą. Ačiū skyriaus personalui už šiltą bendravimą, nuolatinę pagalbą ir ligonės priežiūrą. Sėkmės Jums ir stiprybės dirbant tokį sunkų ir svarbų darbą.

Mamos vardu Renata Vaišvilienė

Padėka gydytojai S. Savičiauskienei

2018.07.02

Nuoširdžiai dėkoju  gydytojai Skirmantei ir  sesutei Linai. Atvykau iš užsienio atlikti patį nemaloniausia tyrimą skrandžiui ir buvau maloniai nustebusi  tyrimų kabinete tvyrančiu maloniu bendravimu, nuotaika, šypsenomis. Grįžčiau ne viena karta ir visiems rekomenduočiau, puiki komanda, papildanti viena kita ir optimistiškai nusiteikusi, profesionalės savo srityje, ačiū.

Danguolė

 

Padėka gydytojai alergologei G. Grincevičienei

2018.06.28

Noriu padėkoti Jūsų kolektyvo gydytojai Gintarei Grincevičienei ir kartu su ja dirbančiai specialistei, labai profesionalios, kompetetingos ir malonios, sėkmės joms ir visam Jūsų kolektyvui.

Pagarbiai,

Virginija Petkevičienė

 

Padėka gydytojui V. Mockui

2018.06.18

Nuoširdžiausia padėka traumatologui Valdemarui Mockui už traumuotos rankos operaciją.

Esu  labai dėkingas. R. Velička

 

Padėkos medikams

2018.05.29

Už jautrų dėmesingumą, rūpesti ir profesionalumą nuoširdžiai dėkoju  Onkologijos chemoterapijos sk. vedėjai Daivai Preimontienei. Pagarbiai Juozas Kazlauskas Panevėžys

Labai dėkingi Respublikinės Panevėžio ligoninės Neurologijos  skyriaus gydytojai Danutei  Petronienei ir visam kolektyvui už gydymą ir nuoširdų bendravimą .Nors ligonio pakelti buvo tikrai nebeįmanoma, bet gydytoja ir seselės savo žmogišku nuoširdumu gydė ne tik ligonį, bet ir mums palūžti neleido. Kartais bendravimas su paciento artimaisiais labai daug duoda. Kada paklausus gauni visus atsakymus aiškius, suprantamus paprastam žmogui. Danutė

Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Justinui Mikšiui už sėkmingai atliktą kelio sąnario operaciją, už profesionalumą. Jokių nemalonių pojūčių, nuoširdus rūpestis ir priežiūra. Ačiū Jums gydytojau! Pacientė iš Rokiškio Janina Makarskienė.

 

Padėkos medicinos darbuotojams

2018.04.05

Respublikinę Panevėžio ligoninę  pasiekė padėka iš Sankt Peterburgo:

Dar kartą noriu perduoti nuoširdžiausią padėką gydytojams ir visam ligoninės kolektyvui, visiems, kurie mums padėjo. Labai dėkojame už kvalifikuotą ir labai greitai suteiktą skubią medicininę pagalbą. Vyras rudenį buvo reabilitacijoje, o dabar grįžo į savo įprastą gyvenimo ritmą.  Mes dažnai prisimename Panevėžį ir šioje ligoninėje sutiktus puikius specialistus.

Pagarbiai

Ana Ušakova

Sankt Peterburgas

 

Padėka Nerijui Baikai

2018.04.05

Nuoširdžiai dėkoju gydytojui traumatologui Nerijui Baikai už puikiai atliktą operaciją! Taip pat didelis Ačiū Ortopedijos traumatologinio I skyriaus personalui už priežiūrą.

Raimundas Daunys

 

Padėkos medikams ir ligoninės darbuotojams

2018.03.12

Dėkojame Neurochirurgijos skyriaus vedėjui, gydytojui neurochirurgui Gediminui Miliūnui už profesionalumą, bei itin savalaikius sprendimus netikėtai keičiantis paciento sveikatos būklei. Sparčiai sveikstančio paciento Petro Vasilevičiaus šeima.

Džiaugiamės nuoširdžiomis sesutėmis bei gydytojomis vaikų reanimacijoje, Paslaugios, geros, skiria laiko pokalbiams. Labai malonu,. Ačiū. Gabrielė

Šiandien labai buvau nustebinta Jūsų darbuotojų elgesio. Patikėkit, turbūt vienintelė įstaiga, kuri taip maloniai sutinka ir išleidžia savo pacientus. Visos tokios besišypsančios, mandagios moterys. Sėkmės Jums. Aušra.

Prieš mėnesi gydytojas gastroenterologas D. Kisielius atliko  operaciją. Nuoširdžiai noriu padėkoti gydytojui už rūpestį, profesionalumą, nuoširdumą. Slaugytojai Linai - už atidumą ir šilumą, bei linkiu nesustoti tobulėti ir siekti savo tikslų. Taip pat dėkoju Dienos chirurgijos skyriui už nuostabią priežiūrą, po operacijos viskas praėjo sklandžiai, be priekaištų. Vida.

Labai dėkoju už mandagų elgesį ir aptarnavimą specialistei, kuri 2018-02-25 Respublikinės Panevėžio  ligoninės Priėmimo skubios pagalbos skyriuje apie 17 val. man padariusiai rentgeno nuotrauką. Sėkmės Jums darbuose ir labai labai ačiū. Deimantė.

Dėkoju gydytojui V. Markuckui ir visoms slaugytojoms už nuoširdų bendravimą su ligonių artimaisiais, paslaugumą, informacijos suteikimą ir atjautą. Regina.

Nuoširdžiai dėkoju kraujagyslių chirurgui Arūnui Čepkauskui ir visiems kitiems gydytojams, seselėms, dirbusiems vasario 13 dieną. Operacija buvo atlikta ne tik profesionaliai, bet ir kreipiant kuo nuoširdžiausią dėmesį į pacientą. Šypsenos, draugiški pokalbiai, dėmesingi žvilgsniai – tai yra dalykai, į kuriuos mes, pacientai, atkreipiame dėmesį. Todėl tokia meili kreipimosi forma, kaip „mūsų mergaitė“, padrąsino ir nuramino. Taigi, AČIŪ už rūpestį ir dėmesį. Angelina.

Už nuoširdų ir nepriekaištingą darbą noriu padėkoti Ginekologijos skyriaus vedėjai, mane operavusiai gydytojai Rasai Narbutienei, gydytojai anesteziologei, slaugytojoms K. Morkūnaitei, L. Mackevičienei ir kitoms, virėjoms ir valytojoms.  Maloniai stebina darbuotojų rūpestingumas. Audronė.

Nuoširdžiausia padėka  Neurologijos II skyriaus gydytojai Jūratei Ivonaitienei ir visam slaugytojų ir slaugytojų padėjėjų personalui už pasišventimą, kantrybę ir profesionalumą gydant ir slaugant mūsų mamą Eugeniją Aldoną Turleckienę. Labai Jums ačiū. Su pagarba - vaikai.

 

 

© 2013 Viešoji įstaiga Respublikinė Panevėžio ligoninė,

Smėlynės g. 25 LT-35144, Tel. (8 45) 507244, faks (8 45) 501520, info@panevezioligonine.lt, PVM mokėtojo kodas LT913401219.

Duomenys kaupiami ir saugomi LR juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas 191340120.