Sveikinimai ir padėkos mūsų medikams

2018.05.03

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės Konsultacijų poliklinikai

Medicinos darbuotojų dienos proga norime pasveikinti visą aptarnaujantį personalą, padėkoti už nuoširdų rūpinimąsi mūsų sveikata bei aptarnavimą.

Linkime visiems geros sveikatos, sėkmės darbe ir laimės asmeniniame gyvenime.

Ačiū!

Pagarbiai

Židronė Armonavičienė ir Kęstutis Šukevičius

__________________________________________________

Dėkoju, gerb. Teresai Čiuplinskienei, už nuoširdų darbą ir atsidavimą savo profesijai, už rūpinimąsi mano mamos Aleksandros Vilkienės sveikata, už profesionalumą, supratingumą ir pasiaukojimą darbui. Linkiu didelių atradimų ir mažyčių kasdienių džiaugsmų, nes svarbi kiekviena akimirka... Didelių svajonių ir mažų stebuklų, nes maži dalykai yra didelių pradžia... Didelių skrydžių ir šiek tiek poilsio, nes kartais reikia sustoti... Didelės meilės ir mažų susižavėjimų, kad pažintum ir savo širdį... Daug sėkmės ir trupučio nerimo, kad nenustotum ieškoti... Daug gyvenimo, bet mažai rūpesčių, nes gyvenimas duotas tik vienas.... Su profesine švente, miela Gydytoja.

Rima Juškienė-Bartkė

____________________________________________________________________________

Dėkoju gydytojui Kęstučiui Kučinskui ir visam šauniam personalui už Aldonai Mitkienei atliktą kataraktos operaciją, slaugą, dėmesį ir pagalbą. Linkiu kolektyvui geriausios kloties ir sveikatos.

Vilius Mitka

________________________________________________________________________________

Puikus 1 operacinės kolektyvas, empatiškos ir simpatiškos darbuotojos. Profesionali komanda. Ačiū jums.

Eugenija