Renginys, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šimtmečiui ir Medicinos darbuotojų dienai paminėti

2018.04.30

Š. M. balandžio mėn. 27 dieną VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės aktų salėje vyko renginys, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės šimtmečiui ir Medicinos darbuotojų dienai paminėti. Renginyje dalyvavo LR Seimo nariai Guoda Burokienė, Bronislovas Matelis, Povilas Urbšys, Panevėžio m. Meras Rytis Mykolas Račkauskas, Panevėžio rajono Meras Povilas Žagunis, Panevėžio TLK direktorius Jonas Narbutas, Panevėžio Slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninės direktorė Violeta Grigienė, buvęs ilgametis ligoninės vadovas Česlovas Gutauskas,  Respublikinėje Panevėžio ligoninėje daug metų dirbę medikai, ligoninės darbuotojai. Renginį įžanginiu žodžiu pradėjo ligoninės laikinasis vadovas Remigijus Samuolis, dėkodamas visiems, kurie atvyko į šventę. Tylos minute buvo pagerbti žuvusieji kovose už Lietuvos Nepriklausomybę, medicinos darbuotojai, dirbę Respublikinėje Panevėžio ligoninėje. Renginio dalyvių vardu buvo padėtos gėlės prie paminklo sovietų nužudytiems Panevėžio medicinos darbuotojams.

Svečiai pasidžiaugė suteikta galimybe dalyvauti šiame renginyje, sveikino profesinės šventės proga, ligoninės darbuotojams, išeinantiems į užtarnautą poilsį įteikė padėkas ir suvenyrus. Respublikinės Panevėžio ligoninės laikinasis direktorius R. Samuolis ligoninės kolektyvo vardu sveikino medicinos darbuotojus, pasiekusius puikių darbo rezultatų 2017 metais, dėkojo tiems darbuotojams, kurie nusprendė baigti savo darbinę karjerą ir išeiti į pensiją. Gausių sveikinimų sulaukė ir buvusi ilgametė Respublikinės Panevėžio ligoninės gydytoja Liudvika Knizikevičienė, kuri LR Prezidentės dekretu 2018 m. vasario mėn. buvo apdovanota Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino Ordino Riterio kryžiumi už uolų darbą ir aktyvią visuomeninę veiklą.

Renginio dalyviai išklausė Panevėžio Kraštotyros muziejaus direktoriaus Arūno Astramsko pranešimą „Vasario 16 - oji ir Panevėžio medikai“.

Pasibaigus renginiui jo dalyvius organizatoriai pakvietė tolesnėms diskusijoms ir maloniam pabendravimui prie puodelio kavos.