Ligoninė ministerijai pristatė 2017 m. veiklos ataskaitą

2018.04.25

Antradienį l. e. ligoninės direktoriaus pareigas Chirurgijos klinikos vedėjas Remigijus Samuolis Sveikatos apsaugos ministerijoje pristatė ligoninės 2017 m. veiklos ataskaitą. R. Samuolis pažymėjo, kad įstaiga įvykdė jai numatytus kiekybinius ir kokybinius rodiklius. Ligoninė 2017 m. baigė teigiamu finansiniu rezultatu, turėdama 845 tūkst. eurų pliusą. Daug dėmesio buvo skirta finansų bei skolų valdymui ir tai jau duoda teigiamus rezultatus: pastebima įsiskolinimų tiekėjams mažėjimo tendencija.

Ligoninė minima tarp lyderių vertinant medicinos darbuotojų atlyginimus. Vidutinis gydytojo darbo užmokestis vienam etatui siekia 1900 eurų (neatskaičius mokesčių) ir yra bene didžiausias Lietuvoje, lyginant su kitų sveikatos priežiūros įstaigų medikų atlyginimais. Bendrosios praktikos slaugytojų vidutinis darbo užmokestis (etatui) 2017 m. siekė 814 eurų (neatskaičius mokesčių), kas taip pat yra aukščiau už Lietuvos vidurkį. Planuojama, kad medicinos darbuotojų atlyginimai didės šių metų gegužės mėnesį.

Laikinasis vadovas pristatė ligoninėje ir jos padaliniuose teikiamų sveikatos priežiūros paslaugų spektrą, jų pokyčių tendencijas, klasterių veiklą, apžvelgė įstaigos vykdomus investicinius projektus, didžiausią dėmesį sutelkdamas į Likėnų reabilitacijos ligoninės projektą, dėl kurio tolesnio finansavimo dar vyksta diskusijos. R. Samuolis pažymėjo, kad Likėnų reabilitacijos ligoninės maisto bloko ir purvo gydyklos rekonstrukcija yra svarbi siekiant užtikrinti visavertį kokybišką reabilitacijos paslaugų tiekimą.

Ligoninės stebėtojų tarybos pirmininkas, Sveikatos apsaugos ministerijos  projektų ir procesų valdymo patarėjas Igoris Baikovskis pažymėjo, kad Stebėtojų taryba ligoninės  2017 m. veiklos ataskaitai pritarė bei padėkojo ligoninės laikinajam vadovui už pastangas stabilizuojant įstaigos finansų valdymą bei užtikrinant ligoninės veiklos organizavimo stabilumą.

Su Ligoninės 2017 m.  veiklos ataskaita galite susipažinti ligoninės interneto puslapyje, artimiausiu metu jis bus pristatyta Gydymo tarybai ir Slaugos tarybai.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės inf.