Stebėtojų taryba pritarė 2017 metų ligoninės veiklos ataskaitai

2018.04.18

Antradienį VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje vyko Stebėtojų tarybos posėdis. Taryba išklausė l. e. direktoriaus pareigas Remigijaus Samuolio ataskaitą apie 2017 m. ligoninės veiklą.

R. Samuolis pažymėjo, kad nepaisant nemenkų iššūkių, kuriuos ligoninės kolektyvui teko įveikti 2017-aisiais, įstaigos finansinis rezultatas yra teigiamas, visi suplanuoti kiekybiniai ir kokybiniai veiklos rodikliai įgyvendinti. Stebėtojų taryba pritarė ligoninės veiklos ataskaitai. Stebėtojų tarybos pirmininkas, Sveikatos apsaugos ministerijos projektų ir procesų valdymo patarėjas Igoris Baikovskis pabrėžė, kad 2018-aisiais iš ligoninės kolektyvo laukiama pozityvių permainų finansų valdymo ir planavimo srityse, taip pat siūlė nedelsti tvirtinant darbuotojų darbo užmokesčio mokėjimo tvarką, sudaryti planą kaip bus nuo gegužės 1-osios didinami atlyginimai medicinos darbuotojams.

Balandžio 24 d. ligoninės 2017 m. veiklos ataskaita bus pateikta steigėjui – Sveikatos apsaugos ministerijai, o šiai ataskaitą patvirtinus – ligoninės kolektyvui. Patvirtinta  2017 m. veiklos ataskaita bus patalpinta įstaigos interneto puslapyje.

Nuo 2018 m. vasario 10 d. ligoninės Stebėtojų tarybą sudaro: Igoris Baikovskis – Sveikatos apsaugos ministerijos projektų ir procesų valdymo patarėjas (pirmininkas), Arvydas Gabrilavičius – Sveikatos apsaugos ministerijos Antrinio ir tretinio lygio koordinavimo skyriaus vedėjas, Vidmantas Baltramiejūnas – Panevėžio miesto savivaldybės tarybos narys, Gediminas Bartkus – Panevėžio miesto savivaldybės pasiūlytas visuomenės atstovas, Rimvydas Tumas – ligoninės Jungtinės profesinių sąjungų atstovybės deleguotas atstovas.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės inf.