|   Versija neįgaliems   
Priimamasis(+370 45) 507186

Padėkos medikams ir ligoninės darbuotojams

2018.03.12

Dėkojame Neurochirurgijos skyriaus vedėjui, gydytojui neurochirurgui Gediminui Miliūnui už profesionalumą, bei itin savalaikius sprendimus netikėtai keičiantis paciento sveikatos būklei. Sparčiai sveikstančio paciento Petro Vasilevičiaus šeima.

Džiaugiamės nuoširdžiomis sesutėmis bei gydytojomis vaikų reanimacijoje, Paslaugios, geros, skiria laiko pokalbiams. Labai malonu,. Ačiū. Gabrielė

Šiandien labai buvau nustebinta Jūsų darbuotojų elgesio. Patikėkit, turbūt vienintelė įstaiga, kuri taip maloniai sutinka ir išleidžia savo pacientus. Visos tokios besišypsančios, mandagios moterys. Sėkmės Jums. Aušra.

Prieš mėnesi gydytojas gastroenterologas D. Kisielius atliko  operaciją. Nuoširdžiai noriu padėkoti gydytojui už rūpestį, profesionalumą, nuoširdumą. Slaugytojai Linai - už atidumą ir šilumą, bei linkiu nesustoti tobulėti ir siekti savo tikslų. Taip pat dėkoju Dienos chirurgijos skyriui už nuostabią priežiūrą, po operacijos viskas praėjo sklandžiai, be priekaištų. Vida.

Labai dėkoju už mandagų elgesį ir aptarnavimą specialistei, kuri 2018-02-25 Respublikinės Panevėžio  ligoninės Priėmimo skubios pagalbos skyriuje apie 17 val. man padariusiai rentgeno nuotrauką. Sėkmės Jums darbuose ir labai labai ačiū. Deimantė.

Dėkoju gydytojui V. Markuckui ir visoms slaugytojoms už nuoširdų bendravimą su ligonių artimaisiais, paslaugumą, informacijos suteikimą ir atjautą. Regina.

Nuoširdžiai dėkoju kraujagyslių chirurgui Arūnui Čepkauskui ir visiems kitiems gydytojams, seselėms, dirbusiems vasario 13 dieną. Operacija buvo atlikta ne tik profesionaliai, bet ir kreipiant kuo nuoširdžiausią dėmesį į pacientą. Šypsenos, draugiški pokalbiai, dėmesingi žvilgsniai – tai yra dalykai, į kuriuos mes, pacientai, atkreipiame dėmesį. Todėl tokia meili kreipimosi forma, kaip „mūsų mergaitė“, padrąsino ir nuramino. Taigi, AČIŪ už rūpestį ir dėmesį. Angelina.

Už nuoširdų ir nepriekaištingą darbą noriu padėkoti Ginekologijos skyriaus vedėjai, mane operavusiai gydytojai Rasai Narbutienei, gydytojai anesteziologei, slaugytojoms K. Morkūnaitei, L. Mackevičienei ir kitoms, virėjoms ir valytojoms.  Maloniai stebina darbuotojų rūpestingumas. Audronė.

Nuoširdžiausia padėka  Neurologijos II skyriaus gydytojai Jūratei Ivonaitienei ir visam slaugytojų ir slaugytojų padėjėjų personalui už pasišventimą, kantrybę ir profesionalumą gydant ir slaugant mūsų mamą Eugeniją Aldoną Turleckienę. Labai Jums ačiū. Su pagarba - vaikai.

 

 

 

© 2013 Viešoji įstaiga Respublikinė Panevėžio ligoninė,

Smėlynės g. 25 LT-35144, Tel. (8 45) 507244, faks (8 45) 501520, info@panevezioligonine.lt, PVM mokėtojo kodas LT913401219.

Duomenys kaupiami ir saugomi LR juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas 191340120.