|   Versija neįgaliems   
Priimamasis(+370 45) 507186

DĖL 2018 M. SAUSIO 25 D. ŽINIASKLAIDOJE PASKELBTOS KLAIDINANČIOS INFORMACIJOS APIE VŠĮ RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS FINANSINĮ MOKUMĄ

2018.01.26

VšĮ Respublikinė Panevėžio ligoninė (toliau – Ligoninė) informuoja, kad šių metų sausio 25 d. naujienų agentūros BNS pranešimo pagrindu žiniasklaidos priemonėse išplatinta  informacija apie Ligoninės finansinių įsiskolinimų dydį ir kitas neva su nemokumu susijusias problemas yra klaidinanti ir neatitinkanti tikrovės.

Ligoninės administracija užtikrina, kad įstaigos finansinė situacija yra stabili ir valdoma. Pažymėtina, kad Ligoninės administracija neturi duomenų apie net 9 mln. siekiančius įstaigos kreditorinius įsiskolinimus. Neabejojame, kad tai netrukus patvirtins ir įstaigos finansus auditavusi Sveikatos apsaugos ministerijos specialistų komisija. Pažymime, kad Ligoninė yra ir bus pajėgi atsiskaityti su  prekių ir paslaugų teikėjais, vykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus ir užtikrinti nepertraukiamą sveikatos priežiūros paslaugų teikimą.

Dėkojame už supratingumą ir tikimės, kad klaidinanti žinia apie neva tai nestabilią įstaigos finansinę situaciją  neįtakos mūsų  bendradarbiavimo su sutartiniais partneriais.

Pažymėtina, kad Ligoninės darbuotojams nėra pagrindo nerimauti dėl darbo užmokesčio mokėjimo sutrikimų. Darbo užmokestis yra ir bus mokamas nustatytu laiku visiems darbuotojams.

Norime užtikrinti, kad Ligoninės veikla vykdoma įprastu ritmu, o nerimas, kad pacientams gali pritrūkti, vaistų, medicinos priemonių, maisto – nepagrįstas jokiais objektyviais duomenimis.

Apgailestaujame, jei ši tikrovės neatitinkanti žinia pasėjo abejones Ligoninės administracijos gebėjimais užtikrinti įstaigos veiklos stabilumą ir dar kartą pažymime, kad pagrindo nerimui nėra. Tikimės, kas Sveikatos apsaugos ministerijos specialistų, vertinančių įstaigos finansinę situaciją, patarimai ir rekomendacijos  padės išgryninti finansinių srautų valdymo prioritetus ir numatyti profesionalaus, racionalaus lėšų naudojimo planavimo gaires ateičiai.

 

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės inf.

© 2013 Viešoji įstaiga Respublikinė Panevėžio ligoninė,

Smėlynės g. 25 LT-35144, Tel. (8 45) 507244, faks (8 45) 501520, info@panevezioligonine.lt, PVM mokėtojo kodas LT913401219.

Duomenys kaupiami ir saugomi LR juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas 191340120.