Pasirašyta Bendradarbiavimo teikiant sveikatos priežiūros paslaugas ūminio miokardo infarkto atvejais sutartis

2017.12.21

2017 m. gruodžio mėn. 21 d. VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės konferencijų salėje įvyko Panevėžio regiono sveikatos priežiūros įstaigų Bendradarbiavimo teikiant sveikatos priežiūros paslaugas ūminio miokardo infarkto atvejais sutarties pasirašymas. Renginį įžanginiu žodžiu pradėjo ligoninės Kardiologijos centro koordinatorė gydytoja Dita Miliūnienė. Susirinkusius sveikino Respublikinės Panevėžio ligoninės l.e.p. direktorius Remigijus Samuolis. „Susirinkome, kad pasitartume, kaip dar geriau galima organizuoti pagalbą ūminiu miokardo infarktu sergantiems ligoniams. Sveikatos apsaugos ministro įsakymai įpareigoja mūsų ligoninės Kardiologijos centrą, Jūsų vadovaujamas gydymo įstaigas ir Greitosios medicinos pagalbos komandas veikti kartu, kad ligoniai kvalifikuyotą pagalbą gautų kuo greičiau“, - kalbėjo R. Samuolis. Direktorius akcentavo, kad sutartis dėl bendradarbiavimo gydant ūminiu miokardo infarktu sergančius ligonius, kuri bus šiandien pasirašyta - ne tik formalus pliusas, kad tik įvykdyti ministro įsakymą, o rimtas moralinis įsipareigojimas apjungti pastangas dėl ligonių, kuriems kiekviena akimirka - aukso vertės.

Susirinkusiems pranešimą tema „Ūminiai koronariniai sindromai“ skaitė VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės gydytojas intervencinis kardiologas Tomas Vosylius. Buvo atsakoma į klausimus, pažadėta, kad pranešimo medžiagą gaus visi susitikimo dalyviai.

Po pranešimo direktorius R. Samuolis pakvietė atvykusius sveikatos priežiūros vadovus ar jų įgaliotus asmenis pasirašyti Bendradarbiavimo sutartį ir, parodydamas iniciatyvą, pirmas ją pasirašė. VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės kolektyvo vardu direktorius sutartį pasirašiusiems sveikatos priežiūros vadovams įteikė kuklius suvenyrus. „Pasinaudodamas proga nuo viso kolektyvo noriu padėkoti už nuoširdžius sveikinimus ir linkėjimus Šv. Kalėdų proga. Visiems linkiu jaukių Šv. Kalėdų ir prasmingais darbais turtingų Naujųjų metų“, - baigdamas renginį sakė R. Samuolis.

Pasibaigus Bendradarbiavimo sutarties pasirašymo oficialiajai daliai, renginio dalyviai fotografavosi prie Kalėdinės eglutės, susitikimo organizatoriai susirinkusius vaišino arbata ir kava, vyko diskusijos, pakilios prieššventinės nuotaikos lydimi pokalbiai.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės inf.