Ligoninei – sveikatos ministro padėka už antikorupcines iniciatyvas

2017.12.18

Gruodžio  15 d. Sveikatos apsaugos ministerijos organizuotame renginyje, skirtame paminėti Tarptautinę antikorupcijos dieną,  dalyvavo Respublikinės Panevėžio ligoninės laikinasis vadovas Remigijus Samuolis ir įstaigos Korupcijos prevencijos komisijos pirmininkė Diagnostikos ir gydymo klinikos vedėja Ramunė Paliokaitė.

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga įteikė padėkas ir atminimo dovanas  nesitaikstantiems su korupcija sveikatos apsaugos sistemoje. Padėka  už antikorupcines iniciatyvas įteikta ir Respublikinės Panevėžio ligoninės kolektyvui. Apdovanojimą atsiėmusi ligoninės Korupcijos prevencijos komisijos pirmininkė R. Paliokaitė teigė, kad tai – viso kolektyvo, siekiančio skaidrinti įstaigos veiklą, išgyvendinti korupcijos apraiškas, pastangų įvertinimas.

Prieš metus suformuota ligoninės Korupcijos prevencijos komisija nuveikė išties nemažai – ligonius ir darbuotojus pasiekė skrajutės, su informacija. Kaip elgtis susidūrus su korupcijos apraiškomis sveikatos sistemoje, kiekviename skyriuje galima rasti stendus, kuriuose gausu informacijos korupcijos prevencijos tema, darbuotojams organizuoti mokymai apie korupcijos neigiamą įtaką įstaigos veiklai, atlikta darbuotojų ir pacientų anketinė apklausa, kad išsiaiškinti jų požiūrį į korupcijos apraiškas ir sudėlioti darbų korupcijos prevencijos srityje gaires ateičiai.

„Tikiu, kad šis įvertinimas  kolektyvą dar labiau sutelks ir paskatins aktyviau siekti skaidrios, korupcijos apraiškoms nepakančios įstaigos statuso“,- teigė laikinasis direktorius R. Samuolis.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės inf.