Padėkos gydytojams

2017.10.24

Labai ačiū visiems: gydytojui, Ortopedijos skyriaus vedėjui  Juliui Šileikai, slaugytojoms, visam šio skyriaus kolektyvui už malonų bendravimą ir gerą darbą.

Inga

Širdingiausiai dėkoju chirurgei Algei Leveckytei už didžiulį rūpestį, konsultacijas, susirgus sunkia liga. Ačiū, ačiū, ačiū už sėkmingą operaciją. Džiaugiuosi senatvėje sutikus reto šiltumo Gydytoją, atsidavusią savo profesijai, be galo dėmesingą ligoniui. Didžiulės sėkmės Jums, Gydytoja. Tegul Jus globoja gerasis Angelas sargas, kad nepritrūktumėte širdies gerumo, kad ir toliau galėtumėte teikti gyvenimo viltį ir džiaugsmą.

Elena Vasiliauskienė

Noriu nuoširdžiai padėkoti chirurgei Algei Leveckytei už didžiulį profesionalumą, nuoširdų, šiltą bendravimą, dėmesingumą, paprastumą ir jautrumą. Linkiu Dievo palaimos ir Jo malonių gausos sunkiame, atsakingame Jos darbe. O taip pat nuoširdus ačiū visam aptarnavusiam chirurginio skyriaus personalui už nuoširdumą, jautrumą.

Elena Globienė