Pildėsi Respublikinėje Panevėžio ligoninėje besigydančių vaikų svajonės

2017.07.20

Kai vaikui diagnozuojama sunki liga, gyvenimas akimirksniu apsiverčia aukštyn kojomis ne tik vaikams, bet ir jų artimiesiems. Kasdieninės problemos staiga virsta nereikšmingomis ir ateitis, kuri kadaise buvo pilna vilties, tampa bauginanti.

RIMANTO KAUKĖNO PARAMOS GRUPĖ yra labdaros ir paramos fondas, veikiantis visoje Lietuvoje ir suteikiantis viltį, stiprybę ir džiaugsmą vaikams, kurių sveikatos būklė yra pavojinga gyvybei. Drauge su įvairių sportininkų, aktorių, savanorių ir kitų draugų pagalba jie sergantiems vaikams padeda patirti magiškų akimirkų.

Rimanto Kaukėno paramos grupė yra įsteigusi svajonių paštą, kuriame sunkiomis ligomis sergantys vaikai turi galimybę palikti laiškelius su savo svajonėmis. Taip šią paramos grupę pasiekė ir Agnės laiškas, kuriame ji rašė, kad svajoja turėti nešiojamą kompiuterį. Žymus krepšininkas, šiuo metu žaidžiantis legendinėje NBA lygoje, išgirdęs apie mergaitės norą, sutiko jai padėti ir pats atvyko pas Agnę, kuri yra gydoma VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės Vaikų reanimacijos skyriuje. Šilto ir nuoširdaus susitikimo metu M. Kuzminskas ir padovanojo Agnei nešiojamą kompiuterį, linkėdamas kuo greičiau pasveikti.

Agnės, jos artimųjų ir Respublikinės Panevėžio ligoninės personalo vardu nuoširdžiai dėkojame Rimanto Kaukėno paramos fondui, krepšininkui Mindaugui Kuzminskui ir visiems geros valios ir kupinos gerumo širdies žmonėms už jų supratimą, užuojautą ir nesavanaudišką paramą.