Šventinis renginys Respublikinėje Panevėžio ligoninėje

2017.04.28

2017 m. balandžio mėn. 27 d. VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės Aktų salė buvo pilnutėlė žmonių - vyko Medicinos darbuotojo dienai skirtas renginys. Jo metu buvo perskaitytas ligoninės direktoriaus Ivano Dorošo sveikinimas gydymo įstaigos darbuotojams, kolegas sveikino ligoninės direktoriaus pavaduotojas medicinai Mindaugas Vaitkus. Visi kalbėjusieji linkėjo medicinos darbuotojams sveikatos, kantrybės, sėkmės jų taip svarbiame, atsakingame bet labai žmonėms reikalingame darbe. Buvo padėtos gėlės ir uždegtos atminimo žvakės prie paminklo sovietų nužudytiems Panevėžio ligoninės medikams. Visai eilei įstaigos darbuotojų buvo įteikti Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos sveikinimo ir padėkos raštai, o 120  įstaigos darbuotojų buvo atžymėti Respublikinės Panevėžio ligoninės direktoriaus padėkomis.

Aktų salėje ir šalia jos buvo eksponuojama Respublikinės Panevėžio ligoninės darbuotojų molbetrinės tapybos, tapybos ant šilko, keramikos dirbinių paroda, kurią organizavo mūsų ligoninės darbuotoja Genė Jakaitienė. Šventinį renginį vainikavo nuotaikingas Virgilijaus Valuntonio ir grupės „Vanilinis dangus“ koncertas.