Sveikinimas Medicinos darbuotojo dienos proga

2017.04.27

Nuo 2004 m. Lietuvoje švenčiama Medicinos darbuotojo diena. Visuomet sutinkame šią dieną kiek pasikeitę tiek išore, tiek vidumi - tobulėjame kiekvienas atskirai ir visi kartu, modernėja medicininė įranga, nuolatos atrandami nauji, labiau efektyvūs įvairių ligų diagnostikos ir gydymo būdai. Žodžiu - nuolatos keičiame ir keičiamės, visada turėdami tik vieną vienintelį tikslą - savo žinias, gebėjimus, siekius nukreipti į efektyvų darbą, rūpinantis žmonių sveikata.

Medicinos darbuotojų dienos proga sveikinu Jus visus - nuo medicinos įstaigoje dirbančios valytojos iki aukščiausios profesinės kvalifikacijos gydytojo, linkiu Jums sveikatos, stiprybės, sėkmės Jūsų nelengvame, bet labai svarbiame ir žmonėms reikalingame darbe, pasisekimo, ramybės Jūsų asmeniniame gyvenime, palaimos Jūsų šeimoms. Jūsų darbas - tai didelis ir prasmingas ėjimas per gimtąją žemę, tai ėjimas kas dieną, kas akimirką į žmones, kuriems Jūsų labai reikia. Būkite ištikimi savo pašaukimui, būkite garbingi ir reiklūs pirmiausia patys sau, būkite laimingi!

VšĮ  Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius                                              Ivanas Dorošas