Mokymai „Elgesio darbe pagrindiniai principai“

2017.03.31

2017 m. vasario mėn. 15 d. Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius savo įsakymu patvirtino naują Darbuotojų elgesio kodekso redakciją. Šiame dokumente numatyta pastoviai  organizuoti mokymus įstaigos darbuotojams bendravimo ir bendradarbiavimo, korupcijos prevencijos, kitais darbuotojų švietimo klausimais.

Kovo mėn. 28 d. Respublikinės Panevėžio ligoninės didžiojoje salėje vyko seminaras - praktiniai mokymai ligoninės personalui konfliktinių situacijų, streso valdymo, tarpusavio bendravimo ir efektingo bendradarbiavimo klausimais, kuriuos organizavo Diagnostikos ir gydymo klinikos vedėja, ligoninės Korupcijos prevencijos komisijos pirmininkė Ramunė Paliokaitė.  Tokie mokymai, jų tematika sukėlė didžiulį ligoninės darbuotojų susidomėjimą ir aktyvų dalyvavimą renginyje. Didžioji ligoninės aktų salė buvo pilnutėlė, pavėlavusiems į renginį teko ir pastovėti. Mokymus vedė Respublikinės Panevėžio ligoninės psichologė Genė Jakaitienė.

Renginys pasiekė tikslą, dalyviai skirstėsi patenkinti, diskutavo mokymuose nagrinėtomis temomis. Tokie ir panašūs praktiniai mokymai numatomi organizuoti ir ateityje.