Nauji paskyrimai.

2017.03.09

2017 metų kovo mėn. 08 d. prasidėjo trumpu gamybiniu pasitarimu, kuriame dalyvavo ligoninės administracijos darbuotojai, klinikų vadovai, skyrių vedėjai ir skyrių vyresniosios slaugytojos. Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Ivanas Dorošas pirmiausia pasveikino visas ligoninėje dirbančias moteris Moters dienos proga, linkėdamas sveikatos, sėkmės darbe ir asmeniniame gyvenime.

Po to direktorius visus informavo, kad praėjusią savaitę ligoninėje vyko konkursai direktoriaus pavaduotojo medicinai bei Diagnostikos ir gydymo klinikos vedėjo pareigoms užimti. Ligoninės medicininei bendruomenei buvo pristatyti konkursus laimėję asmenys - gydytojas pulmonologas, medicinos mokslų daktaras Mindaugas Vaitkus tapo Respublikinės Panevėžio ligoninės direktoriaus pavaduotoju medicinai, o vaikų ligų gydytoja Ramunė Paliokaitė, prieš tai dirbusi direktoriaus patarėja, tapo Diagnostikos ir gydymo klinikos vedėja. Direktorius padėkojo l.e.p. direktoriaus pavaduotojai Algei Leveckytei ir l.e.p. Diagnostikos ir gydymo klinikos vedėjui Dariui Kriukui už nuoširdų darbą einant šias pareigas.

Sveikiname naujus Respublikinės Panevėžio ligoninės administracijos darbuotojus, linkime jiems sėkmės darbe, kantrybės, kūrybiškumo, novatoriškumo ir puikaus bendravimo bei bendradarbiavimo su ligoninės personalu ir interesantais.