Ligoninės kolektyvui – vyskupų ir kunigų kalėdiniai sveikinimai

2016.12.23

Gruodžio 22 d. VšĮ Respublikinės ligoninės kolektyvą artėjančių šv. Kalėdų proga atvyko pasveikinti Panevėžio vyskupas Linas Vodopjanovas OFM , vyskupas emeritas Jonas Kauneckas, Panevėžio vyskupijos kurijos generalvikaras – kun., teol. lic. Eugenijus Styra ir ligonių bei darbuotojų sielovada nuolat besirūpinantis kunigas Pavel Andžejevski,

Ligoninės vadovas Ivanas Dorošas susirinkusiesiems padėkojo už darbą ir palinkėjo gražių artėjančių švenčių: “Visiems, kurie rado laiko ateiti čia ir pabūti kartu, visiems, esantiems darbo vietose nuoširdžiai linkiu stiprybės, artimųjų meilės, sveikatos, skalsaus šventimo stalo. Dėkoju už jūsų gerus darbus, kuriuos medikai daro nuolat rūpindamiesi kitų sveikata”. Jis visus pakvietė į Ligoninės koplyčią, kurioje garbūs svečiai laikė šv. Mišias. Vyskupas L. Vodopjanovas, sveikindamas Ligoninės bendruomenę artėjančių švenčių progą, palinkėjo puoselėti bendražmogiškas vertybes ir nepamiršti, kad meilė artimui yra tai, kas mums teikia stiprybės ir prasmės mūsų darbams. Vyskupas J. Kauneckas savo sveikinimo žodyje pažymėjo, kad Kristaus gimimas iš esmės pakeitė pasaulį, o krikščioniškosios vertybės išlieka svarbios, reikšmingos tiek šventėje, tiek kasdienybėje. .

Po šv. Mišių visiems jų dalyviams vyskupai ir kunigai įteikė knygas “Bažnyčia namuose” ir dovanojo kalėdaičius.

“Džiaugiamės, kad su jumis į mūsų įstaigą atėjo ir tikroji Kalėdų dvasia, o šv. mišios tapo gražaus Kristaus gimimo laukimo pradžia”,- dvasininkams dėkojo Ligoninės direktorius.