Sveikiname 2016 – ųjų Metų panevėžiečius!

2016.12.09

Panevėžio miesto mero Ryčio Račkausko vadovaujama darbo grupė išrinko 2016 – ųjų Metų panevėžiečius.

Jais tapo agentūros „SOS vaikai“ Panevėžio skyriaus, Šeimos namų vadovė Irma Zabulionytė – už puikų vadovavimą įstaigai, nuoširdumą ir paramą, pagalbą ištikus bėdai;

Respublikinės Panevėžio ligoninės gydytoja ginekologė onkologė Stasė Melaikienė – už profesionalumą, rūpinimąsi pacientais, gebėjimą laiku ištarti reikalingą žodį;

poetė Elvyra Pažemeckaitė – už literatūrinės kultūros puoselėjimą, organizuojamus festivalius „Panevėžio literatūrinė žiema“;

dailinininkas Ramūnas Grikevičius – už Panevėžio dailės garsinimą Lietuvoje ir užsienyje;

UAB „Kalnapilio-Tauro grupė“ gamybos vadovas Antanas Laučys – už sėkmingą ilgametį vadovavimą įmonės gamybai taikant teisingumo, komandinio darbo ir orientacijos į tikslo siekimą principus, profesionalumą, visuomeninę veiklą bei socialines iniciatyvas.

Iškilminga Metų panevėžiečių apdovanojimo ceremonija – gruodžio 15 d. 18 val. santuokų rūmuose. Metų panevėžiečiams bus įteiktos skulptoriaus J. Lebednyko sukurtos nominacijos.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės kolektyvas sveikina gydytoją ginekologę onkologę Stasę Melaikienę šio garbingo įvertinimo proga, linki sveikatos, visokeriopos sėkmės darbe ir asmeniniame gyvenime.