Ligoninės direktorius pasveikino naująjį Karaliaus Mindaugo bataliono vadą

2016.07.28

Vakar VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Ivanas Dorošas  dalyvavo Lietuvos Kariuomenės Sausumos pajėgų Karaliaus Mindaugo husarų bataliono vadų pasikeitimo ceremonijoje. Vadovavimą Karaliaus Mindaugo husarų batalionui pradėjo majoras Rolandas Putnikas. Jis pakeitė trejus metus batalionui vadovavusį pulkininką leitenantą Gintarą Vidzicką,

I.Dorošas pasveikino naująjį bataliono vadą ir palinkėjo sėkmės įgyvendinant batalionui iškeltus uždavinius bei išreiškė viltį, kad ligoninės ir karių bendradarbiavimas bus sėkmingai plėtojamas ir toliau. G.Vidzickas pažymėjo, kad batalionui bendradarbiavimas su ligonine yra svarbus, reikšmingas. Vadovai sutarė artimiausiu metu detaliau aptarti naujas bendradarbiavimo kryptis.

VšĮ Respublikinė Panevėžio ligoninės medikai kartu su Karaliaus Mindaugo husaro bataliono kariais dalyvavo   bendrose Lietuvos ir JAV karių pratybose. Kariai ligoninės medikų profesionalumą įvertino padėka. „Medikų dalyvavimas tokiose pratybose yra naudingas. Galime pasitikrinti savo pasirengimą veikti ekstremaliomis sąlygomis, gebėjimą dirbti komandoje ir greitai priimti sprendimus“,- sakė ligoninės direktorius.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės inf.

Dienraščio „Sekundė“ nuotraukos.