Šventinis renginys „Slaugytojai pokyčių iniciatoriai. Sveikatos priežiūros sistemų stiprinimas“

2016.05.13

Š. m. gegužės 12 dieną dalis Respublikinės Panevėžio ligoninės bendrosios praktikos slaugytojų dalyvavo šventiniame renginyje „Slaugytojai pokyčių iniciatoriai. Sveikatos priežiūros sistemų stiprinimas“, kuris vyko Šiauliuose. Ši šventė buvo skirta Tarptautinei slaugytojo dienai paminėti. Renginys prasidėjo Šv. Mišiomis Šv. Petro ir Pauliaus katedroje. Vėliau iškilmingame minėjime susirinkusius sveikino LSSO prezidentė Danutė Margelienė, Sveikatos apsaugos ministras Juras Požėla, Ministro Pirmininko patarėjas sveikatai Antanas Vinkus.

Šventinio renginio metu buvo apdovanoti nusipelnę slaugytojai, kurių tarpe buvo ir Respublikinės Panevėžio ligoninės darbuotojų. Lietuvos Sveikatos apsaugos ministro padėkos raštas buvo įteiktas mūsų ligoninės Kardiologijos I skyriaus vyresniajai slaugytojai Rasai Masienei, o Slaugytojo Garbės ženklais ir diplomais apdovanotos Respublikinės Panevėžio ligoninės bendrosios praktikos slaugytojos Gražina Rudienė (Vaikų ligų skyrius), Gražina Grigaliūnienė (Neurologijos skyrius), Gražina Budrevičiūtė (Vidaus ligų skyrius), Giedrė Balčiūnienė (Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos skyrius) bei ligoninės slaugos administratorė Jolanta Gertienė.

Sveikiname!