Ataskaitinis susirinkimas ligoninėje.

2016.01.22

Sausio 20 dieną Respublikinėje Panevėžio ligoninėje vyko ataskaitinis susirinkimas, skirtas įvardinti ligoninės darbo rodiklius už 2015 metų pirmus 9 mėnesius. Ataskaitiniame susirinkime dalyvavo LR Sveikatos apsaugos ministrės patarėja Janina Kumpienė, LR Sveikatos apsaugos Sveikatos draudimo skyriaus vedėja Laima Vaičiulienė, ligoninės Stebėtojų tarybos, Gydymo tarybos nariai, profesinių sąjungų atstovai, klinikų vedėjai, skyrių vedėjai ir skyrių vyresniosios bendrosios praktikos slaugytojos, ligoninės administracijos darbuotojai.

Susirinkimą pradėjo ligoninės direktorius Ivanas Dorošas, kuris pristatytė į posėdį atvykusius svečius bei paskelbė šio susirinkimo tikslus. Pranešimą tema „Respublikinės Panevėžio ligoninės veiklos ataskaita už 2015 m. 9 mėnesius“ skaitė ligoninės direktoriaus pavaduotojas ekonomikai ir valdymui Rolandas Tatoris. Pranešėjui išdėsčius klausimą, pateiktą informaciją apibendrino direktorius I. Dorošas, kuris akcentavo, kad 2015 m. 9 mėnesių ligoninės veiklos balansas yra, deja, minusinis - išlaidos viršija pajamas apie 188 tūks. eurų. Pagrindinė to priežastis - padidėjusios sąnaudos už teikiamas paslaugas ir padidėję nuostoliai dėl perteklinių stacionarinių paslaugų teikimo. Direktorius pabrėžė, kad artimiausias ligoninės administracijos, kartu su klinikų ir skyrių vadovais, uždavinys - peržiūrėti visų padalinių darbo kryptis teikiant stacionarines paslaugas taip, kad tai būtų ekonomiškai naudinga įstaigai, bet jokiu būdu nenukentėtų teikiamų paslaugų apimtys ir kokybė.

Direktorius I. Dorošas ir pranešėjas atsakė į susirinkimo dalyvių klausimus, komentavo atskirus pranešimo momentus.