Respublikinėje Panevėžio ligoninėje pašventinta koplyčia

2015.12.30

Gruodžio 23 - oji Respublikinės Panevėžio ligoninės kolektyvui - įsimintina diena. Ir ne tik todėl. kad pakilia nuotaika sutinkamos Šv. Kalėdos - džiugesio ir tylių apmąstymų šventė - bet todėl, kad šis šventinis laikotarpis sutapo su koplyčios atidarymo, jos šventinimo ir pirmųjų Šv. Mišių aukojimo už ligonius, medicinos darbuotojus ir jų artimuosius, laiku. Šia koplyčią šventino ir pirmąsias Šv. Mišias aukojo Jo Ekselencija vyskupas Jonas Kauneckas. Šv. Mišiose dalyvavo monsinjoras Juozapas Antanavičius, kapelionas Pavel Andžejevski. Respublikinės Panevėžio ligoninės koplyčiai buvo suteiktas Ligonių Sveikatos vardas.

Pasibaigus Šv. Mišioms, Respublikinės Panevėžio ligoninės darbuotojus artėjančių švenčių proga sveikino ligoninės administracija, svečiai, o gražiausiai šventiniam laikotarpiui pasipuošę skyriai buvo apdovanoti prizais. Šventinę popietę užbaigė Panevėžio Algimanto Bandzos kūdikių ir vaikų globos namų auklėtinių koncertas. Po koncerto visiems šio renginio dalyviams kapelionas Pavel Andžejevski dalijo kalėdaičius.