|   Versija neįgaliems   
Priimamasis(+370 45) 507186

Lietuvos SAM ministrės vizitas į Panevėžį

2015.11.11

Lapkričio 10 d. VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje vyko Panevėžio apskrities gydymo įstaigų vadovų susitikimas su Lietuvos Sveikatos apsaugos ministre Rimante Šalaševičiūte. Į susitikimą su Panevėžio krašto medicinos specialistais kartu su ministre atvyko Sveikatos ekonomikos departamento direktorė Jolanta Iždonienė, ministrės patarėjos Dalia Guobužienė ir Jurgita Kinderienė bei Valstybinės ligonių kasos direktorius Gintaras Kacevičius.

Svarbiausios šio susitikimo temos buvo susijusios su sveikatos priežiūros paslaugų teikimo kokybe, jų prieinamumu. Ministrė akcentavo, kad sveikatos priežiūros įstaigoms būtina gerinti savo darbą, siekiant mažinti pacientų eiles, gerinti siuntimų pas atskirus specialistus kokybę, skatinti jaunų specialistų atvykimą dirbti į periferiją, kuo greitesnį e-receptų rašymo įdiegimą. Taip pat buvo kalbama ir apie nepakankamą pačių pacientų atsakomybę, kuomet šie užsiregistruoja pas specialistą, dėl įvairiausių priežasčių pas jį neatvyksta, bet apie savo negalėjimą atvykti neinformuoja gydytojo, taip trikdydami tiek gydytojo darbą, tiek kitų pacientų patekimą pas gydytoją. Daug buvo kalbama apmokėjimo sveikatos priežiūros įstaigoms iš TLK už jau suteiktas paslaugas. Susitikime taip pat buvo pažymėta, kad šiuo metu šalyje vyksta 4 - asis sveikatos apsaugos sistemos restruktūrizavimo etapas, kurio viena iš pagrindinių spręstinų užduočių - stacionaruose turimų lovų skaičiaus efektyvus panaudojimas, leisiantis sutaupyti nemenkas lėšas. 

Pasibaigus pranešimams, prasidėjo diskusijos, svečiai atsakinėjo į posėdžio dalyvių klausimus.

© 2013 Viešoji įstaiga Respublikinė Panevėžio ligoninė,

Smėlynės g. 25 LT-35144, Tel. (8 45) 507244, faks (8 45) 501520, info@panevezioligonine.lt, PVM mokėtojo kodas LT913401219.

Duomenys kaupiami ir saugomi LR juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas 191340120.