Susitikimas su akademiku Jurgiu Brėdikiu

2015.05.27

2015 m. gegužės 26 dieną Panevėžio miesto poliklinikos salėje įvyko Panevėžio medicinos visuomenės susitikimas su akademiku Jurgiu Brėdikiu, kurio metu akademikas pristatė naują savo knygą „Kitokiu žvilgsniu“. Tai - šeštoji Jurgio Brėdikio beletristinė knyga. Joje -  autoriaus apmąstymų apie gyvenimą apibendrinimas, pasiremiant kvantinės fizikos, holografijos, virpesių - rezonanso dėsniais, ląstelių DNR ir kitais naujausiais mokslo atradimais bei pripažintais autoritetais. Autorius kitokiu žvilgsniu mato ir bando paaiškinti nefizinį žmogaus pasaulį, verčia susimąstyti apie nesuprantamų ir dar neišaiškintų reiškinių realumą, apie žmogų, kaip Visatos dalį, apie žmogaus subtiliąsias energijas ir jų sąsajas su Visatos informaciniu - energetiniu lauku, apie pasąmoninę informacinę komunikaciją, pradedant nuo ląstelės DNR iki globalaus lygmens. Knygoje kalbama apie tai, kas domina kiekvieną: apie visuotinę nelygybę ir matricas, kurios valdo mus, apie meilės ir gėrio dėsnius, proto ir širdies darnos energiją, dvasingumą ir tikėjimą, apie holistinį - energinį gydymą, apimantį fizines, mentalines, emocines, dvasines sferas ir nepaprastas vidines savigydos galias. Kalbėdamas apie energinį gydymą, autorius ypač išskyrė minčių, vaizdinių ir dvasinio poveikio būdus.

Akademiko Jurgio Brėdikio knyga „Kitokiu žvilgsniu“ - tai kelias į žinojimą ir tikėjimą.