|   Versija neįgaliems   
Priimamasis(+370 45) 507186

Vaikų ortopedijos- traumatologijos bei chirurgijos skyrius

B. Pitrėnienė
Vaikų traumatologė-ortopedė, chirurgė

          Naujame vaikų chirurgijos ir traumatologijos skyriuje dirba ilgametę patirtį turintys gydytojai vaikų chirurgai: skyriaus vedėja B.Pitrėnienė, gydytojai S.Juzėnas, G.Kavaliauskas, E.Jatkauskas, A.Ivanauskas, K.Jankauskaitė-Urniežienė ir G.Prieskienis. Kadangi traumatologinių-ortopedinių ligonių skaičius kasmet didėja, todėl skyrių papildė dvi vaikų ortopedės-traumatologės, kurios patirties sėmėsi Vilniaus ir Kauno universitetinėse ligoninėse, tarptautinėse konferencijose ir stažuotėse. Gydytojai vis daugiau atlieka chirurginių, urologinių, ortopedinių bei traumatologinių operacijų. Planine tvarka atliekamos pilvo sienos išvaržų, odos ir minkštųjų audinių auglių, sėklinio virželio ir sėklidės vandenės, fimozės, tulžies pūslės akmenligės, kelių ir pėdų deformacijų korekcijos, medicininių implantų pašalinimai po traumatologinių-ortopedinių operacijų, artroskopijos ir daugelis kitų operacijų. Dėl ūminių ligų besikreipiantiems pacientams skubi pagalba teikiama visą parą. Skubos tvarka atliekamos operacijos dėl ūminio apendicito, įvairios kilmės žarnyno nepraeinamumo, krūtinės ir pilvo organų traumų, kaulų lūžių uždaros ir atviros repozicijos bei osteosintezės, minkštųjų audinių žaizdų, pūlingos odos ir minkštųjų audinių infekcijos. Visos operacijos atliekamos pagal Europos standartus naujai įrengtose operacinėse. Naudojami modernūs operacijų metodai tiek atviru būdu, tiek laparoskopiškai ar artroskopiškai. Minimaliai invaziniai chirurgijos metodai leidžia per mažą žaizdą atlikti sudėtingą operaciją ir taip sumažinti pooperacinį skausmą, infekcijos riziką, pagreitina paciento sugrįžimą į normalų gyvenimą po operacijos.

         Respublikinėje Panevėžio ligoninėje naujausių technologijų aparatūra atliekami endoskopiniai virškinimo trakto, ultragarsiniai, kompiuterinės tomografijos ir branduolių magnetinio rezonanso tyrimai padeda vaikų chirurgams prieš operaciją nustatyti tikslią diagnozę ir paskirti patį optimaliausią gydymo būdą. Dažnai po sudėtingų operacijų ligoniai stebimi ir gydomi vaikų reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriuje. Aukštos kvalifikacijos slaugytojos nuolat rūpinasi vaikų chirurgijos skyriuje gydomais pacientais. Jos suteikia reikiamą medicininę pagalbą, paaiškina ir pataria sveikatos klausimais, rūpestingai prižiūri vaikučius ruošiant operacijai, operacijos dieną ir po jos iki išvykimo į namus.

           Norint užtikrinti sergančių vaikų poilsį, suformuotos vienvietės ir dvivietės palatos, taip pat yra atskiros palatos mamytėms su kūdikiais. Kad laikas ligoninėje neprailgtų, skyriuje įrengtas vaikų žaidimų kambarys, kuriame vaikai gali kartu pažaisti, susipažinti, pabendrauti, pažiūrėti TV laidas.

         Jei liga Jus užklupo netikėtai, Jums padės budinti vaikų chirurgijos komanda, kuri dirba visą parą ir konsultuoja Respublikinės Panevėžio ligoninės Priėmimo - skubios pagalbos skyriuje.

           Panevėžio Respublikinės ligoninės Vaikų chirurgijos ir traumatologijos skyrius – tai šiuolaikiška ir nuolat tobulėjanti specialistų komanda. Mūsų tikslas – dėmesingumas, jautrumas, rūpestinga paciento apžiūra, išsamus ištyrimas, savalaikė ir tiksli diagnozė, modernus operacinis gydymas. Visus besidominčius kviečiame susipažinti su mūsų teikiamomis paslaugomis ir bendradarbiauti. Visuomet stengsimės pateisinti Jūsų lūkesčius.

Kontaktai
Gydytojų kabinetas 8 45 507214
Postas 8 45 507212

© 2013 Viešoji įstaiga Respublikinė Panevėžio ligoninė,

Smėlynės g. 25 LT-35144, Tel. (8 45) 507244, faks (8 45) 501520, info@panevezioligonine.lt, PVM mokėtojo kodas LT913401219.

Duomenys kaupiami ir saugomi LR juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas 191340120.