|   Versija neįgaliems   
Priimamasis(+370 45) 507186

Vaikų ortopedijos- traumatologijos ir chirurgijos skyrius

Gytis PRIESKIENIS
Vedėjas – gydytojas vaikų chirurgas

Vaikų ortopedijos - traumatologijos ir chirurgijos skyriuje dirba 7 gydytojai vaikų chirurgai, 2 gydytojai ortopedai - traumatologai, 12 bendrosios praktikos slaugytojų, pagalbinis personalas. Skyriuje yra 8 lovos. metų bėgyje Vaikų ortopedijos - traumatologijos ir chirurgijos skyriuje gydosi apie 700 pacientų ir atliekama iki 500 operacijų.

Vaikų ortopedijos - traumatologijos ir chirurgijos skyriuje atliekama

- pilvo sienos išvaržų operacijos;

- odos ir minkštųjų audinių auglių operacijos;

- sėklinio virželio ir sėklidės vandenės operacijos;

- fimozės operacijos;

- tulžies pūslės akmenligės operacijos;

- kelių ir pėdų deformacijų korekcijos;

- medicininių implantų pašalinimai po traumatologinių - ortopedinių operacijų;

- artroskopijos ir daugelis kitų operacijų.

Dėl ūminių ligų besikreipiantiems pacientams skubi pagalba teikiama visą parą. Skubos tvarka atliekamos operacijos dėl ūminio apendicito, įvairios kilmės žarnyno nepraeinamumo, krūtinės ir pilvo organų traumų, kaulų lūžių uždaros ir atviros repozicijos bei osteosintezės, minkštųjų audinių žaizdų, pūlingos opos ir minkštųjų audinių infekcijos. Visos operacijos atliekamos pagal Europos standartus naujai įrengtose operacinėse. Naudojami modernūs operacijų metodai tiek atviru būdu, tiek laparoskopiškai ar artroskopiškai. Minimaliai invaziniai chirurgijos metodai leidžia per mažą žaizdą atlikti sudėtingą operaciją ir taip sumažinti pooperacinį skausmą, infekcijos riziką, pagreitina paciento sugrįžimą į normalų gyvenimą po operacijos.

Siekiant užtikrinti sergančių vaikų poilsį, suformuotos vienvietės ir dvivietės palatos, taip pat atskiros palatos mamytėms su kūdikiais. Kad laikas ligoninėje neprailgtų, skyriuje įrengtas vaikų žaidimo kambarys, kuriame vaikai žaidžia, bendrauja, žiūri televizijos laidas. Skyriuje dažnai lankosi gydytojai klounai „Raudonos nosys“, kiti atlikėjai, kurie praskaidrina vaikų buvimo gydymo įstaigoje laiką.

Jei liga Jus užklupo netikėtai, Jums visada padės budinti Vaikų chirurgijos komanda, kuri dirba visą parą ir konsultuoja Respublikinės Panevėžio ligoninės Priėmimo - skubios pagalbos skyriuje.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės Vaikų ortopedijos - traumatologijos ir chirurgijos skyrius - tai šiuolaikiška ir nuolat tobulėjanti specialistų komanda. Mūsų tikslas - dėmesingumas, jautrumas, rūpestinga paciento apžiūra, išsamus ištyrimas, savalaikė ir tiksli diagnozė, modernus operacinis gydymas. Visus besidominčius kviečiame susipažinti su mūsų skyriaus specialistų teikiamomis paslaugomis ir bendradarbiauti. Visuomet stengsimės pateisinti Jūsų lūkesčius.

Kontaktai
Gydytojų kabinetas 8 45 507214
Postas 8 45 507212

© 2013 Viešoji įstaiga Respublikinė Panevėžio ligoninė,

Smėlynės g. 25 LT-35144, Tel. (8 45) 507244, faks (8 45) 501520, info@panevezioligonine.lt, PVM mokėtojo kodas LT913401219.

Duomenys kaupiami ir saugomi LR juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas 191340120.