Pranešimas auditoriams ir įstaigų vadovams

2014.02.07

Pranešame, kad remiantis Lietuvos SAM 2007 m. gegužės mėn. 18 d. įsakymu Nr. V-389, asmens sveikatos priežiūros įstaigų (įskaitant odontologijos įstaigas) medicinos audito grupių vadovai privalo išklausyti 72 val., o medicinos audito grupės nariai - 36 val. tobulinimosi kursus. Suderinus tobulinimosi kursų programas su LR SAM ir VASPVT Audito inspekcijos skyriumi ir laimėjus medicinos auditorių ir sveikatos priežiūros vadovų kvalifikacijos tobulinimo konkursą, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos akademijos Sveikatos vadybos katedra kartu su VšĮ Sveikatos vadybos centru organizuoja „Sveikatos priežiūros kokybės vadybos“ 36 val. kursą, skirtą audito grupių vadovams bei nariams ir „Lietuvos sveikatos sistemos plėtra“ 36 val. kursą, skirtą audito grupių vadovams, kuriems privalomos 72 tobulinimosi valandos ir asmens sveikatos priežiūros vadovams. Kursai mokami (36 val. kurso kaina  yra 900 litų). Išklausius kursą išduodami LSMU Medicinos akademijos kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

2014 m. rugsėjo 16-19 dienomis Panevėžyje, VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje Administracijos korpuso auditorijoje (Smėlynės g. 25) organizuojamas „Sveikatos priežiūros kokybės vadybos“  tobulinimosi kursas audito grupių vadovams ir nariams (36 val.). Registracija į šį kursą baigiasi 2014 m. rugpjūčio 26 d. Kviečiame dalyvauti asmens sveikatos priežiūros įstaigų auditorius ir audito grupių vadovus.

2014 m. spalio 14-17 dienomis Panevėžyje, VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje Administracijos korpuso auditorijoje (Smėlynės g. 25) organizuojamas „Lietuvos sveikatos sistemos plėtros“ tobulinimosi kursas audito grupių vadovams (36 val.) ir asmens sveikatos priežiūros įstaigų vadovams, kuriems nuo 2007 m. liepos 01 d. privaloma periodiškai ne mažiau kaip po 36 val. kas penkerius metus tobulinti vadovavimo įstaigai gebėjimus (Lietuvos SAM 2007 m. liepos 10 d. įsakymas Nr. V-576). Kviečiame dalyvauti asmens sveikatos priežiūros įstaigų vadovus ir audito grupių vadovus. Registracija į šį kursą baigiasi 2014 m. rugsėjo 23 d.

Į kursus prašome registruotis internetu sistemoje www.medas.lt

Registruojantis sistemoje, prašome suvesti visus savo asmeninius duomenis: vardą, pavardę, asmens kodą, spaudo numerį, pareigas, tikslų įstaigos pavadinimą, savo telefono numerį ir el. pašto adresą (jei el. pašto neturite, toje vietoje nurodykite savo kontaktinį telefono numerį).

Galite registruotis ir el. paštu skaseliene@gmail.com nurodant vardą, pavardę, asmens kodą, spaudo numerį, tikslų įstaigos pavadinimą, jos adresą ir kodą, savo kontaktinio telefono numerį ir kas mokės už kursus (asmeniškai Jūs ar Jūsų įstaiga). Kilus registracijos neaiškumams prašome skambinti tel. 8 682 49063 (Snieguolei).

Telefonas pasiteiravimui ir kitais klausimais: 8 687 24996, prof. S. Sauliūnė.

Kursai bus organizuojami susidarius ne mažiau kaip 20 asmenų grupei.

LSMU Medicinos akademijos Sveikatos vadybos katedra