Gerumo ir šilumos niekada nebūna per daug

2013.12.31

Kasdieną vis einame link savo gyvenimo vartų, kasdien eidami vis ieškome kelio, to, vienintelio savo kelio, kartais susižeisdami į akmenis - atšiaurių žmonių žodžius ir veiksmus, kartais spigina saulė ir iki pasiutimo tvanku, ir tu trokšti, tavo kūnas pailsta. Tačiau kažkuriuo metu tu pamilsti savo kelią, jį supranti ir eini vėl į priekį link savo tikslo. Ir kuo labiau artėji prie jo, tuo aiškiau supranti, kad vienintelis, reikšmingiausias dalykas šiame tavo kelyje buvo ir yra meilė. Meilė, kurią tame kelyje gavome ir kurią davėme. Tik meilė yra vienintelis dalykas, kurį visi mes pasiimsime su savimi į tą kitą, paralelinę erdvę ir vienintelė vertybė, kurią paliksime čia, šiame pasaulyje ir šiems žmonėms. Viena iš meilės formų, viena iš jos spalvų ir yra dosni širdis.

Gruodžio 30 dieną VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės atstovai ligoninės direktoriaus Ivano Dorošo iniciatyva aplankė Panevėžio senelių namus, Panevėžio vaikų globos namus bei socialinių paslaugų centrą, kuriuose susitiko su vaikais, garbaus amžiaus senjorais ir nuoširdžiai su jais bendravo. Ligoninės direktorius sveikino visus švenčių proga, linkėjo sveikatos, sėkmės, šilumos, atjautos ir paprasto žmogiško bendravimo. Direktorius atliko svarbiausią pavedimą - Kalėdų Senio paprašytas perdavė seneliams ir vaikams dovanėles ir nuoširdžiausius žodžius. Seneliai dėkojo už parodytą dėmesį, o vaikų namų auklėtiniai pradžiugino svečius puikiu koncertu.

Susitikimai buvo šilti ir jaudinantys. Direktorius patikino, kad šis ligoninės atstovų vizitas nėra proginis reiškinys ir pažadėjo, kad bendradarbiavimas ir rūpestis žmonėmis, kuriems to labiausiai reikia, taps viena iš prioritetinių ligoninės veiklų ateityje.