Magnetinis rezonansas

UAB “Affidea Lietuva” Panevėžio diagnostikos centre atliekami magnetinio rezonanso tomografijos (MRT) tyrimai. Šie tyrimai atliekami Signa HDx 1,5 T galingumo magnetinio rezonanso tomografu.

Magnetinio rezonaso sistema yra skirta kūno aksialinių, sagitalinių, koronarinių ir įstrižų atvaizdų gavimui. Sistemos sugeneruoti vaizdai atspindi magnetinį rezonansą demonstruojantį protonų erdvinį išsidėstymą.

SIGNA R HDx 1,5T magnetinio rezonanso tomografu tiriamos:

• Ausų, nosies, ryklės, gerklų ligos;
  • Galvos, stuburo ligos;
  • Raumenų ir skeleto ligos;
  • Krūtinės ląstos ir tarpuplaučio organų ligos;
  • Pilvo organų ligos;
  • Būklė po organų transplantacijos;
  • Dubens organų ligos;
  • Sąnarių ligos (meniskų bei raiščių plyšimai, uždegimai).

UAB „Affidea Lietuva“ Panevėžio diagnostikos centre taip pat atliekami ir kompiuterinės tomografijos tyrimai. Tyrimai atliekami 64 sluoksnių kompiuteriniu tomografu GE optima. Atliekant tyrimus, įgyvendinama Apšvitos dozės mažinimo kampanija.

http://www.panevezioligonine.lt/lt/skyriai/magnetinis rezonansas

Administratorė 8 45 463443