|   Versija neįgaliems   
Priimamasis(+370 45) 507186

Spalis - sveikatos stiprinimo mėnuo Panevėžyje

2015.10.13

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos ir Visuomenės sveikatos biuro iniciatyva įgyvendinamas projektas „Spalis - sveikatos stiprinimo mėnuo Panevėžyje“, kurio tikslas - propaguoti Panevėžio miesto gyventojų sveiką gyvenseną ir skatinti panevėžiečius labiau rūpintis savo sveikata. 

VšĮ Respublikinė Panevėžio ligoninė mielai atsiliepė į šią iniciatyvą ir prisideda prie renginių, vyksiančių spalio mėnesį, organizavimo. Pirmasis ligoninėje organizuotas renginys vyko spalio 09 dieną. Tai - atvirų durų diena Respublikinėje Panevėžio ligoninėje. Visiems panevėžiečiams, panorėjusiems dalyvauti šioje atvirų durų dienoje, nemokamai buvo tikrinamas kraujospūdis, cukraus kiekis kraujuje, cholesterolio kiekis, komentuojami tyrimų rezultatai, duodami patarimai dėl tolesnio rūpinimosi sveikata. Vėliau Respublikinės Panevėžio ligoninės gydytoja - dietologė Virginija Vilemienė skaitė paskaitą tema „Sveika mityba“, atsakė į susirinkusiųjų klausimus, norinčius konsultavo atskirai. Po to visiems dalyvavusiems buvo organizuota ekskursija po ligoninės skyrius, rodoma turima aparatūra, supažindinama su gydymo galimybėmis, bendraujama su specialistais, dalijama metodinė - pažintinė literatūra.

Ligoninės kolektyvo susitikimas su miesto visuomene praėjo sklandžiai ir buvo naudingas, manome, visiems. Sekanti atvirų durų diena mūsų ligoninėje - spalio mėn. 30 d. 13.00 val. Visus maloniai kviečiame .

Spalio 17 dieną, 10.00 val. VšĮ Respublikinė Panevėžio ligoninė organizuoja pėsčiųjų žygį „Ligoninė - Berčiūnai“. Kviečiame panevėžiečius ir miesto svečius prisijungti prie mūsų ir visiems kartu praeiti šią 11 kilometrų distanciją. Finiše visų lauks dovanos, kareiviška košė ir arbata, gera nuotaika ir puikios emocijos, kurių visi įgysime žygio metu. Laukiame Jūsų.

 

© 2013 Viešoji įstaiga Respublikinė Panevėžio ligoninė,

Smėlynės g. 25 LT-35144, Tel. (8 45) 507244, faks (8 45) 501520, info@panevezioligonine.lt, PVM mokėtojo kodas LT913401219.

Duomenys kaupiami ir saugomi LR juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas 191340120.