|   Versija neįgaliems   
Priimamasis(+370 45) 507186

Respublikinėje Panevėžio ligoninėje lankėsi Ekstremalių sveikatai situacijų centro prie SAM specialistai

2017.01.19

2017 m. sausio mėnesio 18 dieną VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje lankėsi Ekstremalių sveikatai situacijų centro prie Lietuvos Sveikatos apsaugos ministerijos planavimo prevencinės stebėsenos skyriaus vyresnieji specialistai Kamilia Sroda ir Edvinas Drungilas. Svečiai susitiko su ligoninės l.e.p. direktoriaus pavaduotoja medicinos reikalams gydytoja Alge Leveckyte ir ligoninės Civilinės saugos ir katastrofų medicinos specialistu Algirdu Žemaitaičiu. Respublikinės Panevėžio ligoninės atsakingi darbuotojai papasakojo svečiams apie vykdomus mokymus ir kitą veiklą, susijusią su ekstremalių situacijų galimybe, aprodė svečiams ligoninėje esančius eksteremaliems atvejams būtinus įrenginius ir priemones (slėptuves, įrenginius), supažindino su Priėmimo skubiosios pagalbos, Reanimacijos, Hemodializės skyriais, jų darbu ir galimybėmis. 

Po ligoninės apžiūros, svečiai domėjosis ligoninėje esančia šią sritį liečiančia dokumentacija. Viso susitikimo metu tarp svečių ir ligoninės darbuotojų vyko konstruktyvi diskusija, abi pusės tiek uždavė, tiek ir atsakė į dominančius klausimus, aptarė ateities planus.

Išvykdami svečiai iš Ekstremalių sveikatai situacijų centro padėkojo už išsamią informaciją bei pasidžiaugė, kad Respublikinėje Panevėžio ligoninėje Ekstremalių situacijų klausimai sprendžiami tinkamai, o šiai sričiai priskirti objektai ir priemonės prižiūrimos labai gerai.

© 2013 Viešoji įstaiga Respublikinė Panevėžio ligoninė,

Smėlynės g. 25 LT-35144, Tel. (8 45) 507244, faks (8 45) 501520, info@panevezioligonine.lt, PVM mokėtojo kodas LT913401219.

Duomenys kaupiami ir saugomi LR juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas 191340120.