Onkologinių ligų diagnostikos ir gydymo galimybės VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje

2017.12.13

Pacientai, sergantys onkologinėmis ligomis, Respublikinėje Panevėžio ligoninėje gydomi atsakingai ir profesionaliai, prieš tai ištyrus, remiantis tarptautiniais onkologijos susitarimais ir rekomendacijomis. Turima naujausia šiuolaikinė diagnostinė įranga leidžia per trumpiausią laiką efektyviai diagnozuoti visų lokalizacijų onkologinę patologiją.

Laikinasis ligoninės vadovas pristatė įstaigos veiklos prioritetus

2017.12.13

Šią savaitę vykusiame VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės padalinių vadovų pasitarime laikinai direktoriaus pareigas einantis Chirurgijos klinikos vedėjas Remigijus Samuolis darbuotojams pristatė pagrindinius įstaigos veiklos prioritetus, įvardijo esmines problemas ir pasiūlė jų sprendimo būdus.

Laikinuoju Respublikinės Panevėžio ligoninės direktoriumi paskirtas Chirurgijos klinikos vedėjas Remigijus Samuolis

2017.12.07

Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministras įsakymu nuo 2017 m. gruodžio mėn. 01 d. laikinuoju VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės direktoriumi paskyrė Chirurgijos klinikos vedėją gydytoją chirurgą Remigijų Samuolį. Jis direktoriaus pareigas eis iki įsiteisės Kauno Apygardos teismo nutartis dėl ligoninės direktoriaus Ivano Dorošo nušalinimo nuo pareigų.

Dėkoja dėl efektyvaus donoro

2017.12.07

Nacionalinis transplantacijos biuras prie Sveikatos apsaugos ministerijos dėkoja už efektyvaus donoro identifikavimą, išlaikymą ir paruošimą. Nuoširdžiai dėkojame Jūsų kolektyvui už dalyvavimą organų donorystės ir transplantacijos procese ir tikimės sėkmingo tolesnio mūsų bendradarbiavimo.

Direktoriaus pavaduotoja,                                                                                                     Audronė Būziuvienė

Padėka Ginekologijos skyriaus vedėjai

2017.12.05

Norėčiau padėkoti gydytojai ginekologei R. Valikonytei už tikslią diagnozę ir tolimesnį gydymą (per 7 metus niekas nesuteikė vilties), todėl linkiu stiprios sveikatos ir neišsenkančios energijos visur ir visame.

TURTO, ESANČIO PANEVĖŽYJE, RAMYGALOS G. 25 IR BIRŽŲ R. SAV., PABIRŽĖJE, LIKĖNŲ G. 43, SKIRTO KARŠTŲJŲ GĖRIMŲ PARDAVIMO AUTOMATAMS ĮRENGTI, VIEŠOJO NUOMOS KONKURSO SĄLYGOS

2017.11.30

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, esanti Vilniuje, Vilniaus g. 33 LT-01506, juridinio asmens kodas 188603472, vykdo viešąjį turto, esančio Panevėžyje, Ramygalos g. 25 ir Biržų r. sav., Pabiržėje, Likėnų g. 43, nuomos konkursą karštųjų gėrimų pardavimo automatams įrengti.

SKELBIMAS APIE MATERIALINIŲ VERTYBIŲ AUKCIONĄ

2017.11.22

VšĮ Respublikinė Panevėžio ligoninė skelbia pripažinto nereikalingu arba netinkamu (negalimu) naudoti įstaigos patikėjimo teise valdomo valstybės ilgalaikio ir trumpalaikio turto pardavimą (medicininė aparatūra, ūkinis inventorius) viešame tiesioginiame aukcione.

Padėka ligoninės medikams

2017.11.21

Nuoširdžiai dėkoju Panevėžio Respublikinės ligoninės Ortopedijos skyriaus vedėjui Juliui Šileikai už peties sąnario operaciją. Nuoširdus ačiū ir anesteziologei Eugenijai Reinikovienei, kineziterapeutei Loretai Akštikalnienei. Ačiū Jums už sunkų darbą  ir nuoširdų rūpinimąsi.

Pagarbiai

Padėka gydytojai S. Jakštytei ir slaugytojai

2017.11.20

Ačiū, gydytojai S. Jakšytei ir slaugytojai (vardo nežinau)  už malonų aptarnavimą, bendravimą. Linkiu Jums, mielosios,  sveikatos, kantrybės ir visko, visko... Dar Platonas pasakė: "Pati didžiausia gydytojų klaida yra ta, kad jie stengiasi gydyti žmogaus kūną, net nebandydami išgydyti sielą: o juk siela ir kūnas sudaro vientisą visumą, tad nevalia jų gydyti atskirai". Sėkmės Jums.

Padėkos medikams

2017.11.10

Nuoširdžiausia padėka bendrosios chirurgijos skyriaus gydytojai Algei Leveckytei, skyriaus vedėjui Vitalijui Panavai, bei gydančiam personalui už begalinį humaniškumą, profesionalumą ir atjautą gydant ir slaugant mūsų mamą Genę Kastanauskienę. Labai jums ačiū.

Su pagarba - vaikai.

Puslapiai