Padėka gydytojui Pauliui Mocevičiui

2017.10.13

Norime padėkoti Kraujagyslių chirurgijos skyriaus dienos centro gydytojui Pauliui Mocevičiui už nuoširdų ir kvalifikuotą mūsų Tėvelio Napaleono Katino gydymą ir priežiūrą ir palinkėti kuo geriausios kloties. Artimųjų vardu – Laimutė Sakalavičienė.

Padėka gydytojai Algei Leveckytei

2017.09.20

Mamos vardu noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojai chirurgei Algei Leveckytei už didžiulį  profesionalumą, dėmesingumą, paprastumą bendraujant ligos klausimais tiek su pacientu,  tiek su jo artimaisiais. Štai TOKIŲ gydytojų mums ir reikia.

Nuoširdžiausias AČIŪ Jums, GYDYTOJA, ir kuo didžiausios sėkmės Jūsų nelengvame mediko kelyje!!! Panevėžio ligoninė turi kuo didžiuotis.

Vizitas į Likėnus

2017.09.18

Respublikinės Panevėžio ligoninės administracijos darbuotojai, vadovaujami direktoriaus Ivano Dorošo, su darbiniu vizitu lankėsi Likėnų reabilitacijos ligoninėjė. Apsilankymo tikslas - Likėnų reabilitacijos ligoninės renovacijos eiga ir tolesnės perspektyvos.

Padėka gydytojui A. Šomkai

2017.08.28

Aš esu labai dėkinga kraujagyslių chirurgijos skyriaus gydytojui A. Šomkai. Nuostabus gydytojas puikiai atliekantis savo darbą. Ačiū!

Simona

Padėka gydytojams A. Palinauskui ir M. Preidienei

2017.08.24

„Noriu pasidžiaugti ir padėkoti už nuostabų profesionalumą gydytojams A. Palinauskui ir M. Preidienei. Kadangi šie žmonės puikiai išmano savo darbą, elgiasi su pacientu itin maloniai ir taktiškai.

Dėkoju dar kartą.

Pagarbiai

Beata Dabažinskė“

Padėka gydytojams Irmai Dobradziejutei, Aidui Ivanauskui

2017.08.22

Norime iš visos širdies padėkoti Vaikų  ligų skyriaus ortopedams -traumatologams ir chirurgams  Irmai Dobradziejutei, Aidui Ivanauskui  bei visam personalui. Nuoširdžiai dėkojame už sėkmingą operaciją, rūpestingą gydymą, aukštą profesionalumą, dėmesingą priežiūrą ir jautrumą gydant mūsų sūnų, Martyną Meškį. Trūksta žodžių išreikšti dėkingumą ir pagarbą už palaikymą, tikėjimą ir suteiktą viltį mums sunkiausiomis akimirkomis.

Respublikinės Panevėžio ligoninės 2017 m. I pusmečio veiklos analizė

2017.08.21

2017 m. rugpjūčio 21 d. ligoninės konferencijų salėje vyko posėdis, skirtas VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės 2017 m. I pusmečio veiklos rezultatams aptarti. Susirinkime, kurį pradėjo ligoninės direktorius Ivanas Dorošas, dalyvavo ligoninės klinikų vedėjai, skyrių vedėjai ir vyr. slaugytojai, ligoninės administracijos darbuotojai. Pranešime „Respublikinės Panevėžio ligoninės 2017 m. I pusmečio veiklos analizė“, kurį skaitė ligoninės direktoriaus pavaduotojas ekonomikai ir valdymui Rolandas Tatoris, buvo aptarta klinikų ir skyrių veikla per pirmąjį 2017 m.

Ūmūs buitiniai atsitiktiniai vaikų apsinuodijimai

2017.07.31

Ūmūs buitiniai atsitiktiniai vaikų apsinuodijimai - aktuali problema. Tai antri pagal dažnį vaikų nelaimingi atsitikimai po traumų. Respublikinės Panevėžio ligoninės Vaikų reanimacijoje –intensyvioje terapijoje 2016 metais gydyta virš 50 vaikų dėl ūmių apsinuodijimų medikamentais ir įvairiomis toksinėmis medžiagomis. Iš jų beveik pusė buvo vaikai nuo 1 iki 6 metų. Būtent tokio amžiaus vaikai apsinuodija atsitiktinai, nes su aplinkiniu pasauliu susipažįsta liesdami, čiupinėdami ir kišdami į burnytę jiems nematytus, patrauklius daiktus.

Padėka Neurologijos I skyriaus medikams

2017.07.31

Esame labai dėkingos Neurologijos I skyriaus gydytojams ir visiems medicinos darbuotojams už profesionalų, atsakingą darbą, jautrų žmogišką rūpestį ir atidumą, gerą širdį.

Aldonos Valsiūnaitės giminaitės

Pildėsi Respublikinėje Panevėžio ligoninėje besigydančių vaikų svajonės

2017.07.20

Kai vaikui diagnozuojama sunki liga, gyvenimas akimirksniu apsiverčia aukštyn kojomis ne tik vaikams, bet ir jų artimiesiems. Kasdieninės problemos staiga virsta nereikšmingomis ir ateitis, kuri kadaise buvo pilna vilties, tampa bauginanti.

Puslapiai