Darbo organizavimo aktualijos aptartos pasitarime

2018.01.10

Jau tradiciniu tapusiame padalinių vedėjų gamybiniame pasitarime šią savaitę buvo aptartos darbo organizavimo aktualijos. L. e. direktoriaus pareigas Remigijus Samuolis pažymėjo, kad artimiausiu laikotarpiu bene svarbiausias uždavinys administracijos padalinių vadovams – profesionaliai ir laiku parengti metinę įstaigos veiklos ataskaitą, kuri bus pristatoma tiek ligoninės Stebėtojų tarybai, tiek Sveikatos apsaugos ministerijai.

Per pasitarimą buvo aptarti ir priedų prie darbo užmokesčio už papildomą darbą, kolegų pavadavimą klausimai. R. Samuolis akcentavo, kad kiekvienas prašymas bus svarstomas atidžiai, vertinant priedo skyrimo tikslingumą, analizuojant tiesioginių vadovų pateiktus argumentus.

„Šiuo klausimu dirbs ir direktoriaus įsakymu sudaryta komisija, ir Personalo skyrius, aš pats gilinsiuosi. Komisijos  rekomendacijos yra patariamojo pobūdžio, tačiau mūsų siekis, kad priedai už papildomą darbą būtų skiriami skaidriai, teisėtai ir teisingai. Žinoma, bus atsiklausta ir tiesioginių darbuotojų vadovų nuomonės, išklausysime visus argumentus ir tada bus priimtas sprendimas“,- sakė laikinasis ligoninės vadovas.

Jis pabrėžė, kad ne mažiau svarbus darbas šiuo metu laukia ir viešųjų pirkimų srityje. Yra rengiamas ligoninės viešųjų pirkimų planas 2018 metams. „Poreikiai su galimybėmis, deja, ne visiškai sutampa, todėl teks įdėti nemažai pastangų, kad pirktume tik tai, kas būtina ligoninės veiklos tęstinumui užtikrinti ir pirktume mažiausiomis, įstaigai ekonomiškai naudingiausiomis kainomis“.

Direktoriaus pavaduotojas valdymui ir ekonomikai Rolandas Tatoris pristatė mokestinius pokyčius, įsigaliojusius nuo 2018-ųjų metų sausio 1-osios ir aktualius kiekvienam darbuotojui. Informacija apie tai jau paskelbta įstaigos interneto puslapyje. Direktoriaus patarėja Rasa Šošič informavo, kad metų pabaigoje pasirašytas direktoriaus įsakymas, įpareigojantis klinikų, skyrių, Konsultacijų poliklinikos vedėjus, Likėnų reabilitacijos ligoninės administratorę planuoti jiems pavaldžių padalinių veiklą. Veiklos planų projektai jau šį mėnesį turi būti parengti, patvirtinti direktoriaus ir pradėti įgyvendinti.

Pasitarime aptarti ūkiniai, statybos ir remonto darbų organizavimo ir Likėnų reabilitacijos ligoninės maisto bloko darbo organizavimo klausimai.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės inf.