Atvirų durų dienos VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje

2019.05.10

2019 metų gegužės mėn. 10-31 dienomis VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje vyks Atvirų durų dienos, skirtos ne tik paskutiniųjų kursų rezidentams, bendrosios praktikos slaugytojams, bet ir dirbantiems gydytojams. Mūsų tikslas - pristatyti Respublikinę Panevėžio ligoninę - didžiausią sveikatos apsaugos paslaugų teikėją šiaurės Lietuvos regione - kaip sveikatos apsaugos įstaigą, galinčią pasiūlyti šiuolaikiškas darbo vietas bei realias karjeros galimybes. Mes užtikrinsime Jums patrauklias darbo sąlygas ir konkurencingą atlyginimą - šalies mastu mūsų ligoninėje dirbantiems darbuotojams mokamas trečias pagal dydį atlyginimo vidurkis.

VšĮ Respublikinė Panevėžio ligoninė tikisi visų specialybių gydytojų ir bendrosios praktikos slaugytojų dėmesio, tačiau ypatingai laukiame kardiologų, oftolmologų, gastroenterologų, otorinolaringologų, vaikų psichiatrų, dermatovenerologų, infekcinių ligų gydytojų, pulmonologų, vaikų ligų gydytojų, FMR gydytojų, neurologų, psichiatrų, vaikų ir paauglių psichiatrų, hematologų, geriatrų, vidaus ligų gydytojų, patologų, radiologų, skubios pagalbos gydytojų susidomėjimo mūsų ligonine.

Atvykusius į Atvirų durų dienas VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje dėl jų eigos ir bendros informacijos maloniai prašome kreiptis:

- gydytojus - į ligoninės direktoriaus pavaduotoją medicinos reikalams dr. Mindaugą Vaitkų (tel. 8 45 507110, el. paštas mindaugas.vaitkus@panevezioligonine.lt);

- bendrosios praktikos slaugytojus - į ligoninės slaugos administratorę Jolantą Gertienę (tel. 8 45 507120, el. paštas jolanta.gertiene@panevezioligonine.lt).

Džiaugsimės sulaukę Jūsų dėmesio ir tikimės, kad Atvirų durų dienos VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje pateisins Jūsų ir mūsų lūkesčius.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės administracija